FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Wellness İstanbul, iyilik bulaştıracak

Wellness İstanbul Psikoloji ve Sağlıklı Yaşam Merkezi tüm Türkiye’de koronavirüs salgınına özel bir proje başlattı. Projeyle ihtiyaç sahiplerine ücretsiz psikolog ve diyetisyen hizmeti verilecek.

Wellness İstanbul, iyilik bulaştıracak

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19, sosyal sorumluluk projesine dönüştü. Wellness İstanbul Psikoloji ve Sağlıklı Yaşam Merkezi Türkiye “Bulaşan Korona Değil İyilik Olsun” sloganıyla bir proje başlattı. Merkez, her hafta perşembe ve cuma günleri ihtiyaç sahiplerine özel ücretsiz psikolog ve diyetisyen hizmeti sunacak.

Üniversiteler, valilikler, il sağlık müdürlükleri, il milli eğitim müdürlükleri ve muhtarların da proje ortağı olduğu çalışma start verdi. Diyetisyen, fizyoterapist, sosyolog ve klinik psikolog ve danışmanların görevlendirildiği ve destek verdiği bu çalışmayla yaşamlara; iyilik, güzellik ve esenlik getirilmesi amaçlandı.

Bir yıl süresince devam edilmesi planlanan çalışmadan faydalanacak olan kişilerin, muhtarlıklardan veya sosyal yardımlaşma derneğinden alacakları ihtiyaç sahibi belgesini getirmeleri yeterli olacak.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ