FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

tiklakirala.com 3 ayda 2 bin araçlık sipariş aldı

Online filo kiralama sitesi tiklakirala.com 3 ayda 2 bin araçlık sipariş aldı.

tiklakirala.com 3 ayda 2 bin araçlık sipariş aldı

LeasePlan tarafından online filo kiralama sitesi olarak kurulan ve o günden beri şirketlerin talep ve ihtiyaçlarına göre güncellendiği belirtilen “tiklakirala.com” sitesinin, 3 aydan kısa bir süre içerisinde 1.000 adedin üzerinde sıfır kilometre araç siparişi aldığı ve ikinci el siparişleriyle bu sayının, 2 bin adedi aştığı bildirildi.

LeasePlan’dan yapılan açıklamaya göre, yenilenen tiklakirala.com’da şirketler, operasyonel ihtiyaçlarına göre kiralama paketlerine ve ek hizmetlere erişebiliyor. Böylece şirketler, uçtan uca online bir teklif alma ve sipariş oluşturma imkanı elde ediyor.

Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi: “Tiklakirala.com’da siparişin kredibilite değerlendirmesi, araç tedariki ve teslimatı gibi süreçler, yine web sitesi üzerinden takip edilebilecek yapıda sunuluyor. Ara yüzü yenilenen Tıkla Kirala’nın en önemli geliştirmelerinden birini ise ikinci el araç kiralama bölümü oluşturuyor. Son yıllarda oldukça rağbet gören ikinci el kiralama işlemleri artık saniyeler içerisinde yapılabiliyor. İkinci el kiralama bölümünü güçlendiren tiklakirala.com’da kaliteli ve avantajlı ikinci el araçlara ait bilgilere saniyeler içerisinde erişilebiliyor. LeasePlan’in kiralama süresini tamamladıktan sonra geri dönen, bakımları tam ve tekrar kiralanmaya hazır ikinci el araçlarının yer aldığı bölümde, araçlarla ilgili fiyat bilgisi de yine tamamen şeffaf bir şekilde bulunabiliyor.”

Kaynak: AA

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ