FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Tepe Servis A.Ş Temizlik Şefi

Tepe Servis A.Ş Temizlik Şefi

Tepe Servis A.Ş Temizlik Şefi

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Bilkent Holding Kurumsal Hizmetler Grubu şirketlerinden 2008 yılında kurulan Tepe Servis ve Yönetim AŞ  Yönetim Hizmetleri, Kurumsal Temizlik, Teknik Bakım/İşletim, Bahçe Bakım, Opsiyonel Hizmetler ve Destek Hizmetleri gibi “Entegre Tesis Yönetimi” kavramının kapsadığı tüm hizmetleri, nitelikli insan gücü ve Bilkent Holding’den gelen kurum kültürü ile profesyonel bir anlayışla sunmaktadır.
Ankara genel merkez olmak üzere İstanbul, İzmir, Adana ve Antalya’da bölge temsilcilikleri, Bursa’da irtibat ofisi bulunan Tepe Servis, 2 bin noktada, 8 bine yaklaşan çalışan sayısıyla ülke genelinde hizmet sunmaktadır.

Kocaeli Gebze’de bulunan Bankacılık Merkezi projemiz için aşağıdaki niteliklere uygun “Temizlik Şefleri” arayışımız bulunmaktadır.

ARANAN NİTELİKLER:

Temizlik ekipleri  operasyonları yönetiminde deneyimli.Temizlik ekipmanları, makineleri, kimyasalları hakkında bilgi sahibi .Benzer pozisyonda deneyimi olan,İletişimi düzgün, Çözüm odaklı.MS Office uygulamalarına hakim olmak , raporlama yapabilecek.

 

İŞ TANIMISözleşme esaslarına bağlı olarak mevcut projelerde çalışan personelin organizasyonunu sağlamak.Projelerin performansını denetlemek.İşleyişle ilgili aksaklıkları tespit etmek,yerinde ve zamanında düzeltilmesini sağlayarak  ilgili yönetime amirlerine raporlamak.Müşteri Odaklı çalışma anlayışı ile Şirket ve Müşteri  arasındaki iletişim ve koordinasyonu sağlamak. Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/tepe-servis-a-s-temizlik-sefi-2454948

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ