FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

TASARRUF AKADEMİ Bireysel Müşteri Temsilcisi – Malatya

TASARRUF AKADEMİ Bireysel Müşteri Temsilcisi – Malatya

TASARRUF AKADEMİ Bireysel Müşteri Temsilcisi – Malatya

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Tasarruf Akademi olarak, Birlikte Tasarruf Finansmanı Sektörü‘nde faaliyet gösteren firmalar için personel eğitimi ve gelişimi noktasında hizmet vermekteyiz. Birlikte Tasarruf Finansmanı Uzmanlığı Sertifika Programına dahil olan adaylardan başarılı olanları, sektörün öncü ve yenilikçi firmalarında istihdam edilmesini sağlıyoruz.

Bu kapsamda; danışmanlığını yürüttüğümüz, ÇÖZÜM TASARRUF firmasının Malatya Şubesi‘nde değerlendirilmek üzere “Bireysel Müşteri Temsilcisi” ihtiyacımız bulunmaktadır.

Özellikle Faizsiz Bankacılık, Finans Kurumu, Sigortacılık, Gayrimenkul vb. sektörlerde kariyer hedefleyen, tercihen sektör deneyimli, lisans mezunu adayların başvurularını bekliyoruz.

Üniversitelerin tercihen; İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Pazarlama bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, Tercihen CRM bilgisi olan, Planlama ve organizasyon yeteneği olan,,İş takipçisi ve sonuç odaklı,Müşteri memnuniyetini benimseyen, Takım çalışmasına yatkın,İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti olan, Kendine güvenen, görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Malatya’da ikamet eden,

Bireysel Müşteri Temsilcileri” alınacaktır.

İŞ TANIMI:

Şube hedefleri doğrultusunda kendisine verilen satış ve operasyonel hedefleri gerçekleştirmek için gayret etmek,Kendisine yönlendirilen müşterilere belirlenen sürelerde dönüş yapmak, Şubeye gelen ve kendisine yönlendirilen tüm müşterileri güler yüzle karşılamak, Aday müşterilere şirketimizin sunduğu imkanları doğru bir şekilde anlatmak, Tüm müşterilerimizle verimli bir şekilde ilgilenmek, ihtiyaçlarını iyi anlamak ve onlara doğru çözümler sunmak, Yaptığı görüşmeleri satışla sonuçlandırmak, Mevcut ve potansiyel müşterilerin geliştirilmesi ve satışa katkı sağlanmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirmek, Yaptığı tüm görüşme bilgilerini CRM programına girmek,Gerek şube müşterilerini gerekse müşteri adayı olarak görüşme yaptığı kişileri belirlenen periyotlarla arayarak şirketle ilişkisini sıcak tutmak,  Şube müşterilerinin ödeme durumlarını takip etmek, Şube müşterilerinin talepleri ile ilgilenmek ve genel müdürlük birimleri ile irtibata geçerek ilgili işlemlerin yapılmasını sağlamak. Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/tasarruf-akademi-bireysel-musteri-temsilcisi-malatya-2535540

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ