FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Gamak, OEM kanalının ciro içindeki payını 2 katına çıkaracak

Türkiye’nin önde gelen elektrik motoru üreticilerinden Gamak, rekabetin yüksek olduğu OEM pazarında sunduğu anahtar teslimi çözümlerle kendini farklı bir noktada konumlandırıyor. Yurt içi ve dışı firmalara en iyi ürün ve hizmeti sağlamak adına yatırımlarına devam eden Gamak, 2021 yılında OEM kanalının ciro içindeki payını 2 katına çıkartmayı hedefliyor.

Gamak, OEM kanalının ciro içindeki payını 2 katına çıkaracak

OEM pazarına anatar teslimi çözümler sunan Gamak, sahip olduğu gelişmiş OEM ürün gamıyla üretim ve küresel tedarik zincirinde müşterilerinin bir adım daha önde olmasını sağlama hedefiyle hareket ediyor. Tüm üretiminde akıllı otomasyon sistemleri kullanan şirket, yurt içi ve dışı firmalara en iyi ürün ve hizmeti sağlamak adına yatırımlara devam ediyor.

60 yılı aşkın süredir dünyanın birçok yerinde geliştirdikleri çözümlerle sanayiye destek olduklarını söyleyen Gamak Satış Müdürü Ercan Şenyurt, “OEM pazarının sert rekabet koşullarında öne çıkacak birçok özel iş modeli geliştiriyoruz. Bunun için pazar araştırmaları yaparak, kilit sektörleri belirleyip onların ihtiyaçları doğrultusunda standart veya özel tasarım ürünler imal ediyoruz. Endüstriyel analizler yapıp sektörlerinin lokomotifi olan firmalarını belirliyoruz. Onlarla iletişime geçerek bu konudaki portföyümüzü her zaman güçlü tutuyoruz. Müşteri ziyaretlerimizde firmalara ihtiyaç duyulan ürünleri teklif ediyor, rekabete göre özel ticari koşulları sağlayarak müşteri sadakatini güçlü kılmayı hedefliyoruz.” dedi.

“Globalde marka bilinirliğimiz sürekli canlı tutmayı amaçlıyoruz”

OEM ortaklığı konusunda gelişmiş bir hizmet anlayışına sahip olduklarını vurgulayan Ercan Şenyurt; “İş ortaklarımızın doğru zamanda doğru fırsatı yakalayıp rakiplerine göre avantaj sağlamasında kilit bir rol üstleniyoruz. Yurtdışındaki bayiler ile ilişki kurarken, güçlü stok tutmalarına da özen gösteriyoruz. Konusuna ve bulunduğu pazara hakim, teknik ve finansman alt yapısı güçlü firmalar ile çalışmayı kendimize hedef alıyoruz. Makina imalatçısı müşterilerimize uygun ticari koşullar ile ürün verip, makinelerine Gamak motorlarını takmaları konusunda onları sürekli destekliyoruz. Bu sayede pazara geniş yayılımı sağlıyor ve globalde marka bilinirliğini sürekli canlı tutmayı amaçlıyoruz.” şeklinde konuştu.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ