FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Anadolu Kültürel Girişimcilik A.Ş. E-Ticaret Stajyeri

Anadolu Kültürel Girişimcilik A.Ş. E-Ticaret Stajyeri

Anadolu Kültürel Girişimcilik A.Ş. E-Ticaret Stajyeri

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye genelindeki müzeler ve ören yerlerinde, müze perakendeciliği alanında faaliyet gösteren Anadolu Kültürel Girişimcilik A.Ş. bünyesinde E-Ticaret departmanında görevlendirilmek üzere “ZORUNLU E-TİCARET(İÇERİK) STAJYERİ” arayışımız bulunmaktadır.

İŞ TANIMI

Web sitelerinin ve E-Ticaret platformunun görsel, fiyat içeriklerini ve bilgilerini güncellemek,Web site içeriğinin hazırlama ve çeviri aşamalarında destek olmak,Web sitesine konulacak ürünler hakkında araştırma yapmak, kategori departmanıyla iletişime geçip kurumsal formatta açıklamaların yazılmasına destek olmak,Sosyal medya içerik yönetimi ve web sitesi iş akış süreçlerine destek olmak.

BEKLENEN NİTELİKLER

Metin ve Görsel içerik üretim kabiliyetine güvenen,Kaliteli içerik yaratarak paylaşım planı oluşturabilecek,Hızlı ve pratik çözümler üretebilen, ekip çalışmasına uyumlu,Eğitim gördüğü okulda zorunlu staj hakkı bulunan,Araştırmacı ve gelişime açık,Üniversitelerin Edebiyat, Tarih, Sanat Tarihi, Kültürel Miras bölümlerinde okuyan,Staj süresince sigortası okul tarafından karşılanabilecek,Arkeolojiye ve kültürel mirasa ilgi duyan,Tercihen haftanın en az 3 tam gün staja devam edebilecek,Uzun soluklu staj yapma fırsatı olan,MS Office programlarına hakim,En az B2 seviyesinde İngilizce dil bilgisi olan,(içerikleri İngilizce’ye çevirecek)Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,İletişim ve organizasyon yeteneği kuvvetli adayların başvurularını bekliyoruz. Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolu-kulturel-girisimcilik-a-s-e-ticaret-stajyeri-2468105

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ