FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Allianz Sigorta A.Ş Stratejik Raporlama Uzmanı

Allianz Sigorta A.Ş Stratejik Raporlama Uzmanı

Allianz Sigorta A.Ş Stratejik Raporlama Uzmanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Yol Arkadaşımız Nasıl Olmalı?

Lisans mezunuysan,Tercihen SAS ve MSTR gibi ara yüz programlarını kullanabiliyorsan,Tercihen SQL ve Python biliyorsan,MS Office programlarına hâkimsen,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahipsen,Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahipsen,Detaylara önem veren, planlama becerisi yüksek, çözüm ve sonuç odaklıysan,Analitik düşünme becerisine sahipsen,Takım çalışmasına yatkınsan,Askerliğini tamamladıysan ya da en az 2 yıl tecilin varsa,

Senden Ne Yapmanı Bekliyoruz?

 Proje çalışmalarında aktif olarak rol almanı, proje çıktılarını test etmeni ve sonuçlandırmanı,İş Zekâsı uygulamalarını izlemeni, kontrol etmeni ve geliştirmeni,Acente hedeflerini (Hayat Dışı ve Hayat) kurgulamanı, hazırlamanı ve sisteme yükleyerek saha ile paylaşmanı,Satış kaynaklarının üretim, büyüme, HP vb. verilerini düzenli olarak kontrol etmeni ve varsa tespit edilecek sorunları gidermeni,Sektör sonuçlarını takip etmeni, aylık ve çeyreklik dönemlerde üst yönetime gerekli raporlamaları yapmanı,Veri analizleri ile kanal yönetimi ve sahayı yönlendirecek çıktıları üretmeni,Kanal yönetiminin ihtiyacı olan sunumları hazırlamanı bekliyoruz.

 

Geleceğe tutkuyla yürüyenlerin tercihi olan Allianz’da sen de yerini almak ister misin?


Allianz 70 ülkede genç, dinamik, 148 bin çalışanıyla kocaman bir aile ve bu ailede her şey tutkuyla başlar. Sen de sektörün okulunda, hedeflerine tutkuyla yürümek, keşfederek ve eğlenerek çalışmak, keyifli ve çok büyük bir takımla başarmanın tadını alarak yeniliğin peşinde olmak istersen seni de aramıza bekliyoruz!
Yukarıdaki maddeler seni mi anlatıyor? Tam da sana göre olan iş tanımını tutkuyla ve başarıyla yerine getirebileceğine mi inanıyorsun? Yeni yol arkadaşımız olmak  için ne bekliyorsun?


Seni “Stratejik Raporlama Uzmanı“ pozisyonumuza başvurmaya bekliyoruz!

Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/allianz-sigorta-a-s-stratejik-raporlama-uzmani-2465568

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ