FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

Vestel, Good Design’da 11 ödül aldı

Vestel, dünyanın en köklü tasarım yarışmalarından olan, Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi tarafından düzenlenen Good Design 2020 kapsamında toplamda 11 ödül aldı.

Vestel, Good Design’da 11 ödül aldı

Vestel, Good Design 2020 kapsamında toplamda 11 ödül aldı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Good Design 2020 kapsamında Vestel Elektronik 6, Vestel Beyaz Eşya ise 5 tasarımla yarıştı ve her tasarım kendi kategorisinde ödüle layık görüldü.

Vestel Beyaz Eşya’nın ürettiği lisanslı marka Sharp’ın 2K20 serisi buzdolabı, ankastre fırın, çamaşır, bulaşık ve çamaşır kurutma makineleri ile Vestel Elektronik tasarımı RunnerDuo ve EVC 08 elektrikli araç şarj istasyonu, Glassy OLED, Lucid, VCross ve Cromo TV’leri tasarım ödülleri aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vestel CEO’su Turan Erdoğan, Vestel’in toplamda 91 ödül ile organizasyon tarihinde en çok ödül alan markalar listesindeki yerini korumaya devam ettiğini söyledi. Tasarımlarıyla yarışma tarihine geçtiklerini belirten Erdoğan, şunları kaydetti: “Geliştirdiğimiz ürünlerin ileri teknolojili ve kaliteli olmasının yanı sıra tasarımına da çok önem veriyoruz. Tüketicilerimize kullanım kolaylığı sağlayan, göze hitap eden, şık tasarımlar yapıyoruz. Vestel teknolojisi ve tasarımları, tamamı Türk tasarımcı ve mühendislerden oluşan ekibimizin ortaya koyduğu çalışmaların bir sonucu ve her geçen gün bu çalışmaların başarısı uluslararası platformlarda tescilleniyor. Tasarım alanında en prestijli organizasyonların başında gelen Good Design, bu alanda dünyanın en eski yarışması. Bu organizasyondan aldığımız 11 ödülle Vestel olarak ülkemizin adını zirveye taşımaktan gurur duyuyoruz.”

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ