FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Aşçı Yardımcısı

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Aşçı Yardımcısı

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Aşçı Yardımcısı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Yeşilay, insan onurunu ve saygınlığını temel alan, toplumu ve gençliği ayrım gözetmeden zararlı alışkanlıklardan korumak için çalışan, milli ve ahlaki değerleri gözeterek ve bilimsel metotlar kullanarak tütün, alkol, uyuşturucu madde, teknoloji, kumar vb. bağımlılıklarla mücadele eden; önleyici ve rehabilite edici halk sağlığı ve savunuculuk çalışmaları yürüten bir sivil toplum kuruluşudur.

Sirkeci Sepetçiler Kasrında bulunan Yeşilay Cemiyeti Genel Merkezimizde istihdam etmek üzere yemek hazırlığı ve servisinde görev alacak “ Aşçı Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır.

GENEL NİTELİKLER

Tercihen Gastronomi veya Aşçılık mezunu,Yiyecek, içecek, hizmet sektöründe en az 3 yıl tecrübeli,İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü,Temsil yeteneği kuvvetli, kurum memnuniyeti bilincine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

İŞ TANIMI

Özel davetler, konuklar ve çalışanlar için yemeklerin hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanması ve aşçıya yardım edilmesi , Kurumun mutfak bölümündeki temizlik ve hijyen ile birlikte ortamın düzenli ve tertipli olmasını sağlamak,Toplantı planlamalarına göre gerekli alanlarda yiyecek ve içecek servisi yapılması, servis sonrası düzen ve temizliğin sağlanması,Operasyonel süreçlerde İdari İşler bölümüne destek olunması Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-yesilay-cemiyeti-asci-yardimcisi-2448262

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ