FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Turkcell’den siber güvenlik için eğitim desteği

Turkcell’in Türkiye’nin siber güvenlik uzmanı ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak hayata geçirdiği Cyber Camp eğitim programının altıncısı başladı.

Turkcell’den siber güvenlik için eğitim desteği

Turkcell’in, dijitalleşmeyle birlikte artan siber güvenlik uzmanı ihtiyacını karşılamaya yönelik başlattığı Cyber Camp 2021 eğitim programına 3 bini aşkın genç başvururken, çevrim içi eğitimler 8 Mayıs’a kadar devam edecek.

Turkcell açıklamasına göre, Turkcell’in Türkiye’nin siber güvenlik uzmanı ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak hayata geçirdiği Cyber Camp eğitim programının altıncısı başladı. Bu yıl 3 bini aşkın gencin başvurduğu ve çevrim içi olarak düzenlenecek program 8 Mayıs’a kadar devam edecek.

Bu yıl altıncısı düzenlenen Cyber Camp 2021’e, GNÇYTNK’e başvuran ve siber güvenlik alanında uzmanlaşmak isteyen gençler katılıyor. Çevrimiçi olarak sürecek olan eğitimler sonunda başarılı olanlar Turkcell’de siber güvenlik uzmanı olarak görev yapmaya hak kazanacak.

Turkcell’in yeni nesil işe alım programı GNÇYTNK kapsamında yürütülen Cyber Camp 2021 ile Türkiye’ye yeni siber güvenlik uzmanları kazandırılması amaçlanıyor.

10 gün sürecek programda katılımcılar, siber güvenlik alanında uzman isimlerden toplamda 60 saatlik online eğitim alacak.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ