FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

TİBET İTHALAT İHRACAT VE KOZMETİK SAN. A.Ş Teknik Bakım Müdürü

TİBET İTHALAT İHRACAT VE KOZMETİK SAN. A.Ş Teknik Bakım Müdürü

TİBET İTHALAT İHRACAT VE KOZMETİK SAN. A.Ş Teknik Bakım Müdürü

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

TEKNİK MÜDÜR

Türkiye’nin lider markalarını 75 yıldır tüketicileriyle buluşturan, FMCG sektörünün köklü kuruluşlarından olan Tibet Şirketler Grubu; Gıda, Temizlik, Kozmetik ve Non-food kategorilerinde hizmet vermektedir.

Gıda grubunda; Kenton, Bünsa ve ArıTemizlik & Kozmetik grubunda; Camsil, Saloon, Ernet ve Tibtrap,Nonfood grubunda ise Piknik markası ile öncü konumunu sürdürmektedir.

Şirketimizin Pendik – Kurtköy’de bulunan fabrikasında görev alacak, TEKNİK MÜDÜR aramaktayız.

İŞİN TANIMI

Tüm makine, bina içi araç ve ekipmanlarının bakım ve onarım faaliyetlerinin yönetimi,Makine ve ekipman verimliliği çalışmalarının yapılması yeni projeler geliştirilmesi,Yeni teknolojilerin araştırılması, fizibilite ve projelendirme çalışmalarının yapılması,Enerji verimliliği çalışmalarının yürütülmesi,İSG çalışmaları kapsamında İSG Uzmanı ile birlikte çalışarak gerekli iyileştirmelerin yapılması,.


TEMEL NİTELİKLER

Üniversitelerin Elektrik ve Elektronik Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Yeni yatırımlarda projelendirme ve sistem kuruluşu yapmış,Fabrika ve yardımcı tesisler bakımı konusunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan,Fabrikanın tüm makine, ekipman ve cihazlarının arıza ve periyodik bakım faaliyetlerini organize edebilecek,Mekanik bakım, hidrolik-pnömatik ve ısıtma-soğutma-havalandırma, kazan, kompresör hakkında iyi seviyede bilgisi olan,İletişim ve yönetim becerileri güçlü, takım olabilme kabiliyetine sahip, pozitif,İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/tibet-ithalat-ihracat-ve-kozmetik-san-a-s-teknik-bakim-muduru-2625817

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ