FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Elektrik Teknisyeni (İzmir)

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Elektrik Teknisyeni (İzmir)

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Elektrik Teknisyeni (İzmir)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Bilkent Holding Kurumsal Hizmetler Grubu şirketlerinden 2008 yılında kurulan Tepe Servis ve Yönetim AŞ  Yönetim Hizmetleri, Kurumsal Temizlik, Teknik Bakım/İşletim, Bahçe Bakım, Opsiyonel Hizmetler ve Destek Hizmetleri gibi “Entegre Tesis Yönetimi” kavramının kapsadığı tüm hizmetleri, nitelikli insan gücü ve Bilkent Holding’den gelen kurum kültürü ile profesyonel bir anlayışla sunmaktadır.

Ankara genel merkez olmak üzere İstanbul, İzmir, Adana ve Antalya’da bölge temsilcilikleri, Bursa’da irtibat ofisi bulunan Tepe Servis, 2 bin noktada, 8 bine yaklaşan çalışan sayısıyla ülke genelinde hizmet sunmaktadır.

Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları’nın Elektrik bölümünden mezun,Bina otomasyon sistemleri alanında en az 2 yıl deneyimi bulunan,Autocad bilgisine sahip,Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri kuvvetli.

İŞ TANIMI

Tesis yönetimi alanında faliyet gösteren firmamızın mevcut projelerinde görevlendirilmek üzere yukarıda belirtilen niteliklere sahip olan “ELEKTRİK TEKNİSYENİ” arayışımız bulunmaktadır.

Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/tepe-savunma-ve-guvenlik-sistemleri-elektrik-teknisyeni-izmir-2420616

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ