FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Şok Marketler, 2020’de 5 bin yeni istihdam hedefliyor

Online market servis uygulamasıyla tüm Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Şok Marketler CEO’su Uğur Demirel, Cepte Şok için 2020 yılında 5 bin kişilik ilave istihdam sağlayacaklarını söyledi.

Şok Marketler, 2020’de 5 bin yeni istihdam hedefliyor

Şok Marketler’in online market servis uygulaması Cepte Şok, yeni tasarımı ve işlevleriyle tüm Türkiye’de adrese teslimat hizmetine başladı. Şok Marketler, Cepte Şok uygulaması ile bu zorlu günlerde evlerinde kalan müşterilerine tüm siparişlerini aynı gün içerisinde ücretsiz olarak teslim ediyor. 

Şok Marketler 2020 yılında toplam 5.000 kişiyi istihdam etmeyi hedefliyor

Şok Marketler CEO’su Uğur Demirel, Cepte Şok uygulamasıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Toplum olarak içinde bulunduğumuz bu zor dönemde bu hizmeti başlatmanın bizim için anlamı büyük. İnsanların güvenilir gıdaya ulaşması için 30.000 çalışanımız ve iş ortaklarımızla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz” dedi. 

Toplumumuzun kendisini rahat hissetmesi için üzerimize düşen görevleri yapmaya çalıştıklarını ifade eden Demirel, “Cepte Şok için ek istihdam sağlayacağız. Hem adrese teslimat hizmeti kapsamında hem de açmayı planladığımız yeni mağazalarla birlikte 2020 yılında toplam 5.000 kişiyi istihdam etmeyi hedefliyoruz” dedi.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ