FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Ray Sigorta, üretimini 1,7 milyar liraya çıkardı

Çalışan ve müşteri memnuniyetini artıran ve bunun yanında son 4 yıllık prim üretiminde rekor büyüme kaydeden Ray Sigorta, geçen yıl üretimini yüzde 37’lik artış ile 1,7 milyar liraya çıkardı.

Ray Sigorta, üretimini 1,7 milyar liraya çıkardı

Geçen yıl acente ağına 263 yeni acente ekleyen Ray Sigorta, üretimini de yüzde 37 artış ile 1.7 milyar liraya çıkardı. 2020 yılı sonunda toplam üretim içerisindeki oto dışı payı yüzde 56 olarak gerçekleşen Ray Sigorta’da trafik branşının toplam portföy içindeki payı ise yüzde 26’ya geriledi. Şirket aynı zamanda büyümeyle beraber müşteri ve çalışan memnuniyeti oranlarını artırarak 4 kritik alanda başarılı bir performans sergiledi.

Acente sayısı yüzde 11 arttı

Uygulamaya koydukları doğru strateji ve değer odaklı çalışmanın sonuçlarını aldıklarını söyleyen Ray Sigorta Genel Müdürü Koray Erdoğan, “Şirket olarak verdiğimiz doğru kararların pozitif yansımalarını gördüğümüz bir yılı geride bırakıyoruz. Çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza yaptığımız yatırımlar ve karşılıklı güvene bağlı kurulan ilişkilerin her zaman müşteri tarafında da karşılığı olduğunu görüyoruz. Beraber inşa ettiğimiz sağlam bağlar performansımızı da daha ileriye taşıyarak başarıyı getiriyor.” dedi.

Dağıtım kanalı tarafında büyük bir atılım yaptıklarını vurgulayan Erdoğan, “Son bir yıl içinde 263 acentelik başvurusunu kabul ederek acente sayımızı bin 442’ye çıkardık. Böyle zorlu bir dönemde acentelerimizin şirketimize gösterdiği ilgi ve bağlılık giderek büyüyen bir aile olmamızı sağladı.” ifadelerini kullandı.

“2020 büyüme rakamları 2021’in habercisi”

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ