FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

Prestij Dağıtım, filosuna 10 adet Renault Trucks çekici dahil etti

Türkiye’nin önde gelen mikro gıda dağıtım şirketlerinden Prestij Dağıtım, filosunu güçlendirmede tercihini Renault Trucks çekicilerden yana kullandı. Şirket, 10 adet Renault Trucks T 460 aracı düzenlenen törenle teslim aldı.

Prestij Dağıtım, filosuna 10 adet Renault Trucks çekici dahil etti

Ağırlıklı olarak yurt içinde gıda taşımacılığı operasyonlarını sürdüren Prestij Dağıtım, frigofirik mikro dağıtımda sahip olduğu güçlü alt yapı ile gıda ve perakende sektörü için lojistik hizmeti sunuyor. Filoyu güçlendirme yatırımlarına devam eden Prestij Dağıtım, son olarak araç parkına 10 adet Renault Trucks T 460 çekici dahil etti.

Mikro dağıtım lojistik alanında özellikle de taşınan ürünler gıda ise operasyonların gecikme yaşanmadan, kesintisiz devam etmesinin hayati önem taşıdığını söyleyen Prestij Dağıtım Genel Müdürü Adem Akça, müşterilerinin lojistik süreçlerine tam uyumlu ve aksama yaşanmadan cevap verdiklerinin altını çizdi.

Bu noktada filonun büyük önem taşıdığına dikkat çeken Akça, “Araç alımlarımızda çok hassas davranıyoruz. Karar verme sürecinde ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek özellikteki araçları değerlendirdiğinizde aslında ortalama olarak aynı spesifikasyonlara sahip olduklarını görüyorsunuz. Bu durumda diğer kriterlerin ve satış sonrası hizmetlerin önemi ortaya çıkıyor. Prestij Dağıtım olarak Renault Trucks’ın satış sonrası hizmetlerinden çok memnun olduğumuz için alımlarımıza devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

“Toplam sahip olma maliyeti, bir filo için önemli”

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ