FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

POSCO ASSAN TST ÇELİK SANAYİ A.Ş Plastik Kaynak Operatörü

POSCO ASSAN TST ÇELİK SANAYİ A.Ş Plastik Kaynak Operatörü

POSCO ASSAN TST ÇELİK SANAYİ A.Ş Plastik Kaynak Operatörü

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye’nin kalkınmasını desteklemek amacıyla, 2011 yılında 350 milyon dolarlık yatırımıyla; World Steel Dynamics tarafından 10 yıl üst üste dünyanın en rekabetçi çelik üreticisi seçilen Güney Koreli Posco, Türkiye’nin önde gelen iş gruplarında yer alan Kibar Holding ve güçlü bir dağıtım ağına sahip Posco International ile birlikte, Türkiye’nin ilk ve tek soğuk haddeleme paslanmaz çelik üreticisidir.

Asya’dan Avrupa’ya uzanan ‘Paslanmaz Dostluk’ sloganıyla kurulan ve Türkiye-Güney Kore dostluğunun sembolü olan firmamız Türkiye ekonomisine önemli faydalar sağlamaktadır. 500 müşteri için kurulduğu günden bu yana yapmış olduğu 2,1 milyar dolarlık yerel üretim ile beyaz eşyadan mutfak eşyalarına, otomotivden inşaat sektörüne kadar birçok farklı sektöre hammadde sağlayarak dış ticaret açığının kapatılmasına katkıda bulunmaktadır.

Asım Kibar Organize Sanayi Bölgesi’nde 169,00 metrekare kapalı alana kurulu ve 3 vardiya halinde çalışan tesis 7 gün 24 saat üretim gerçekleştirmektedir. 2018 yılında başlatılan Kadın İstihdam Programı ile 25 kadın operatörün istihdamı gerçekleştirilmiş ve toplam çalışan sayısı 500 kişinin üzerine ulaşmıştır.

Posco Assan ISO 2018 verilerine göre Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında 74. sırada yer almaktadır. Bu sene üretiminin 6. yılına adım atan Posco Assan, 2016,2017 ve 2018 yıllarında yaptığı ihracatlarla Çelik İhracatçılar Derneği tarafından düzenlenen Çelik İhracatı’nın Yıldızları Ödül Töreni’nde birincilik kazanmış ve 2018 Ağustos ayında bir milyon tonuncu üretimininin gönderimini yapmıştır.

Mekanik Bakım Ekibimizde görevlendirilme üzere‘PLASTİK KAYNAK OPERATÖRLERİ’aramaktayız.

Meslek liselerinin Tesisat Teknolojisi, İklimlendirme, Gemi İnşaa bölümlerinden mezunTercihen ilgili Plastik Kaynakçısı Mesleki Yeterlilik belgesine sahipPlastik kaynağı (PP, PVDF, PVC, PE, HDPE) alanında en az 5 yıl deneyimli Tercihen mekanik bakım destek süreçlerinde deneyimliFabrika alanında çalışmaya engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Vardiyalı çalışabilecek Kocaeli bölgesinde ikamet eden  Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/posco-assan-tst-celik-sanayi-a-s-plastik-kaynak-operatoru-2492795

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ