FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Karayel Nakliyat, filosunu Volvo Trucks araçlarla büyütmeye devam ediyor

Tehlikeli ve tehlikesiz atık taşımacılığı alanında hizmet veren Karayel Nakliyat, filosunu büyütmeye devam ediyor. Filosunda 5 adet Volvo Trucks aracı bulan Karayel Nakliyat, bünyesine 15 adet Volvo FH460 ve 3 adet Volvo FH500 daha ekledi. Tercih edilen araçlar yakıt tasarrufu ile öne çıkıyor.

Karayel Nakliyat, filosunu Volvo Trucks araçlarla büyütmeye devam ediyor

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Volvo Trucks, Karayel Nakliyat’a 3 adet Volvo FM500, 15 adet Volvo FH460 kamyon teslimatı gerçekleştirdi. Böylece firmanın 50 araçlık filosundaki Volvo Trucks kamyonların sayısı 23’e ulaştı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Karayel Nakliyat firma sahibi Erol Afacan, Volvo Trucks’ın sunduğu ayrıcalıklı hizmetten memnun olduklarını söyledi. Zorlu bir iş kolunda faaliyet yürüttüklerini ifade eden Afacan, “Bizi yolda bırakmayacak, herhangi bir sorunla karşı karşıya kaldığımızda yanımızda olacağını bildiğimiz markayı tercih etmek istedik. Volvo Trucks da böyle bir marka. Ürünlerin yakıt tasarrufu, sağlamlığı ve yüksek ikinci el değeri de kararımızda etkili oldu. Biz Volvo Trucks ile çalışmaktan oldukça memnunuz, iş birliğimizim uzun yıllar devam etmesini diliyoruz.” dedi.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ