FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

HepsiJet Operasyon Uzman Yardımcısı

HepsiJet Operasyon Uzman Yardımcısı

HepsiJet Operasyon Uzman Yardımcısı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye’nin lider E-ticaret platformu Hepsiburada’nın iştiraki olan Hepsijet firmamız için, Genel Merkez’inde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Operasyon Uzman Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır.

 

Hepsijet, E-ticaret alanında uzmanlaşmış bir taşımacılık firmasıdır. Ülkemizde E-ticaretin büyümesine paralel taşımacılık sektörü de büyüyor. Bir Hepsiburada grup şirketi olan Hepsijet, E-ticaret odaklı; hızlı, pratik, dakik, esnek ve güvenilir bir dağıtım mekanizması yaratarak sektöründe alternatif bir model oluşturmaktadır.

Standartların dışında bir müşteri deneyimi sunarak E-ticaret taşımacılığında tarih yazarken, seni de ekibimize bekliyoruz!

 

Üniversitelerin İşletme, İktisat vb. bölümlerden mezun,Lojistik ve kargo operasyon süreçlerinde müşteri ilişkiler yönetiminde konusunda en az 2 yıl deneyimliMicrosoft Office programlarını etkin olarak kullanabilen (İleri excel),Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, dinamik,Disiplinli, planlama ve takip yeteneği gelişmiş,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Kocaeli veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

İŞ TANIMI:

Key account müşterilerden gelen müşteri şikâyetleri, tazmin vb. konularında şikâyete ve memnuniyetsizliğe neden olacak konuları önceden tespit etmek ve çözümlemek,Aylık kargo teslim performans raporlamalarını hazırlamak ve ilgili key account müşteriye iletmek,Key account müşterilerinin haftalık ve aylık talep ettiği raporları hazırlamak,

Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/hepsijet-operasyon-uzman-yardimcisi-2595411

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ