FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

HepsiJet Kargo Şube Görevlisi – Şişli

HepsiJet Kargo Şube Görevlisi – Şişli

HepsiJet Kargo Şube Görevlisi – Şişli

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada’nın iştiraki olan Hepsijet firmamız için, yeni açılacak olan Şişli lokasyonumuz için aşağıdaki niteliklere sahip “Kargo Şube Görevlisi” arayışımız bulunmaktadır.

Hepsijet, e-ticaret alanında uzmanlaşmış bir taşımacılık firmasıdır. Ülkemizde e-ticaretin büyümesine paralel taşımacılık sektörü de büyüyor. Bir Hepsiburada grup şirketi olan Hepsijet, e-ticaret odaklı; hızlı, pratik, dakik, esnek ve güvenilir bir dağıtım mekanizması yaratarak sektörde yeni/alternatif bir model oluşturuyor.

Standartların dışında bir müşteri deneyimi sunarak e-ticaret taşımacılığında tarih yazarken seni de ekibimize bekliyoruz.

Dağıtım operasyonlarında, kargo – kurye sektöründe görev almış,En az lise mezunu,B sınıfı ehliyete, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Yoğun tempoda esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Diksiyonu düzgün , iletişim yeteneği kuvvetliEkip çalışmasında uyumla yer alacak,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış


İŞ TANIMI

 Bağlı bulunduğu şubede devam eden tüm operasyonel süreçlerde aktif rol almak,

 HepsiJet müşterilerinden gelen kargoların zamanında ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmasını  sağlamak,  dağıtım sürecinde aktif rol almak, 

 Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, 

 Şube düzeni ve işleyişinden  ve şubede görev yapan taşımacı organizasyonundan sorumlu olmak,

Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/hepsijet-kargo-sube-gorevlisi-sisli-2458719

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ