FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

Hedge fonu patronu Ray Dalio: “Düzenleyiciler Bitcoin’i bitirecek”

CNBC muhabiri Andrew Ross Sorkin ile bir görüşme yapan Bridgewater Associates kurucusu Ray Dalio düzenleyiciler sonunda Bitcoin’i bitireceğini …

Hedge fonu patronu Ray Dalio: “Düzenleyiciler Bitcoin’i bitirecek”

CNBC muhabiri Andrew Ross Sorkin ile bir görüşme yapan Bridgewater Associates kurucusu Ray Dalio düzenleyiciler sonunda Bitcoin‘i bitireceğini iddia etti:

Dalio, lider kripto para biriminin herhangi bir gerçek değeri olmadığını da sözlerine ekledi:

Dalio, Bitcoin’in inanılmaz bir başarı olduğunu kabul ederken, zamanın testinden çoktan geçtiği için hükümetlerin başarılı olmasını istemediğini kaydetti.

Dünyanın en büyük hedge fonunun patronu, Çin ve Hindistan’ın kripto paralardan kurtulmak istediği gerçeğine işaret ederek, El Salvador’un Bitcoin’e yaptığı son baskının önemini de küçümsedi:

Dalio, lider kripto para birimini sürekli olarak reddettikten sonra , Mayıs ayında bir Bitcoin sahibi olduğunu açıkladı.

Konferans sırasında milyarder, kripto para biriminin hala portföyünün bir parçası olduğunu doğruladı, ancak altına göre çok küçük bir yüzdeye sahip.

“Nakit Para Çöpten Farksız” Dalio, İsviçre’nin Davos kentindeki Dünya Ekonomik Forumu’nda nakit paraların çöpten farkı olmadığını belirtti. Dalio, doların tüm alternatiflerini göz önünde bulundurmaya değer olduğunu ve çeşitlendirme için güçlü bir gerekçe olduğunu iddia ediyor.

Bu makale ilk olarak Kriptofoni üzerinde yayımlanmıştır

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ