FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

ESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş. Destek Elemanı

ESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş. Destek Elemanı

ESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş. Destek Elemanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

ŞİRKET BİLGİLERİ

Esinoks Mühendislik, ihtiyaç ve kullanım koşullarına yönelik farklı çözümler sunan modüler su depoları üretir.

Ürünlerimiz teknolojik sistemlerle donatılmış makine parkına sahip Kocaeli Gebze de , ileri üretim teknikleri ile üretilir. Müşteri ilişkilerimiz, talep ve ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için Ankara, İstanbul ve İzmir ofislerimizden yürütülür. Ekibimiz iletişim becerileri yüksek, yaratıcı ve girişimci uzmanlardan oluşur.

Esinoks, sıradan bir ticari işletme değil; bir mühendislik firmasıdır. Her projeye, iş ortaklarının ihtiyaçlarına uygun mühendislik çözümleriyle yaklaşır. Uluslararası standartlarda ileri teknolojilerin kullanımı Esinoks için vazgeçilmezdir. Uzman AR-GE ekibimiz, ürünlerimizde her zaman en kaliteli, en sağlam ve en dayanıklıyı hedefler, ileri teknoloji ve yenilikleri adım adım takip eder.

Müşteri odaklı anlayışla, teslim süresine riayet ve satış sonrası kusursuz hizmet temel ilkelerimizdendir. Böylece Esinoks gerek yurtiçinde, gerek yurt dışında müşterilerinin bir defaya mahsus ürün temin ettiği bir firma değil; tüm beklentilerini karşılayan, istikrarlı ve güvenilir bir çözüm ortağı olmuştur.

Hedefimiz sadece kaliteli ürün ve iyi bir hizmet değil; müşterilerimizin kusursuz bir deneyim yaşamasıdır. Bu şekilde fark yaratacağımızı bilir ve %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak için çalışırız. Müşterilerimizin sadakati ise bizim için paha biçilmezdir.

Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak, isçi sağlığı, iş güvenliği ve sosyal haklardan ödün vermemek, AR-GE’ye yatırım yapmak, yeni bilimsel yöntemler geliştirmek ve kayda değer sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmek Esinoks için basit ticari kazançların önündedir.

İş Tanımı;

Sistem üzerinden Proje takibi yaparak Bölge satış temsilcilerine Bilgi akışı sağlayacak,Müşteri Portföyünü genişletecek çalışmalarda bulunacak,İletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Etkin zaman yönetimi,Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,Girişimci ve Dinamik,Takım çalışmasına yatkın,Disiplinli, Sorumluluk sahibi olan, Microsoft Office programlarına hakim,En Az Lise Mezunu,25-35 Yaş arası,Bayan

Çalışma saatlerimiz : Hafta içi : 08:00 – 18:15 (P.tesi – Cuma)

Servis Güzargahı ; (Gebze içi – İstanbul E5 – İzmit E5)

Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/esinoks-muh-mak-ins-pet-urun-iml-san-ve-tic-a-s-destek-elemani-2625784

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ