FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Doğuş Oto 2. El Satış Danışmanı (Doğuş Oto Maslak)

Doğuş Oto 2. El Satış Danışmanı (Doğuş Oto Maslak)

Doğuş Oto 2. El Satış Danışmanı (Doğuş Oto Maslak)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ‘nin Maslak Bölge Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ”2. El Satış Danışmanı” aramaktayız. 

Lisans mezunuİyi derecede İngilizce bilenTercihen otomobil satışı konusunda deneyimliİkna kabiliyeti yüksekTempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecekEsnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecekB sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilenMS Office uygulamalarına hakimAskerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)

 “2. El Satış Danışmanı”arıyoruz.

İŞ TANIMI2. El araçların Showroom’a alınması ve araç görselleri ile birlikte internet sitemizde yayınlanmasının sağlanmasıStokta bulunan araçların, telefonla arayan ve 2. El Showroom’u ziyaret eden müşterilerimize tanıtılması ve araçlar hakkında teknik bilgi verilmesiAraçlarla ilgilenen müşterilerimize teklif sunulmasıAraç satış sürecinin prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmesiTeslimat sürecinin zamanında, DOD marka konseptine uygun ve müşteri memnuniyetini maksimize edecek şekilde sonuçlandırılmasıPotansiyel müşteri takibi için kullanılan sistem üzerinden gerekli kayıtların açılması ve güncellenmesiAracını satmak isteyen müşterilerimiz için Satın Alma Danışmanları vasıtası ile fiyat tekliflerinin alınması ve müşterilerimize sunulmasıGünlük satış ve bağlantı raporlarının hazırlaması Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/dogus-oto-2-el-satis-danismani-dogus-oto-maslak-2630592

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ