FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Deutsche Messe, ilk dijital etkinliğe Türkiye’den başlıyor

Hannover Fairs Turkey’nin yeni hizmeti dijital etkinlik platformu Connectiondays.com ilk dijital etkinlik ve online konferansına 25 Haziran’da başlıyor.

Deutsche Messe, ilk dijital etkinliğe Türkiye’den başlıyor

B2B ihtisas fuarları organizatörü Hannover Fairs Turkey, dijital etkinliklere haziran ayında start veriyor. Online konferans ve dijital etkinlikler serisinin ilki “Industrial Digitalization Conference” 25 Haziran 2020 Perşembe günü tüm gün boyunca, sektör profesyonellerini connectiondays.com üzerinden bir araya getirecek.

Şirketten yapılan açıklamada; işletmelerin yeni nesil teknolojilerle nasıl daha rekabetçi hale dönüşebileceklerini, yeni dünya düzenindeki yeni dönemin nasıl olacağını deneyimleme fırsatı bulacağı kaydedildi. 25 Haziran’da tüm gün boyunca, karanlık fabrikalardan, yapay zekaya, artırılmış gerçeklikten, sanal gerçekliğe, bulut ve büyük veri yönetiminden, katmanlı üretime, dijital ikizden lojistik 4.0’a, endüstriyel güvenlikten tedarik zinciri yönetimine, 5G teknolojilerinden, akıllı üretim çözümlerine kadar birçok konu sektör profesyonelleri tarafından masaya yatırılacak.

Dijital etkinlik ve konferansların yanı sıra, Advantech, Entek, Festo, Mettler Toledo, Omron, SMC, Thread In Motion, Universal Robots, WIPELOT, CPV, Rockwell Automation, SAN-AI gibi firmaların standlarını ziyaret ederek interaktif görüşmeler de yapabilecek.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ