FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Blue House Saç Kurutma Makinesi

Blue House için yazılan ‘Blue House Saç Kurutma Makinesi’ şikayetini ve yorumlarını okumak ya da Blue House hakkında şikayet yazmak için tıklayın!

Blue House Saç Kurutma Makinesi

Blue House saç kurutma makinesini alalı yaklaşık 2 ay oldu ve kullanıyordum, ancak makine içinden duman çıkarttı. Garanti için verilen Neon Elektrik’in adresine gidildiğinde artık sözleşmelerinin olmadığını ve ilgilenemeyeceklerini, hatta Eskişehir’de bu markanın teknik servisi olmadığını beyan etti. Tedarikçi firma Evkolik’in zor zahmet bulduğum telefon numarasını aradığımda ise “sadece göndermekle mesul olduklarını arıza hakkında yardımcı olamayacaklarını, servisle ilgilenmediklerini” söylediler.

Siparişi verdiğim siteyi Trendyol’u aradığımda ise servis ile görüşülerek rapor tutmaları gerektiğini işlemi o şekilde başlatacaklarını söylüyor. Servis diye telefon numarası verilen Neon Elektrik’i tekrar yönlendirme ile aradığımda internet üzerinde öyle göründüğünü ancak artık yetkili servis olmadığı için ise hiçbir işlem başlatamayacağını ürüne bakamayacaklarını söylüyor.
Garanti belgesinde bulunan “Tarman Dış Tic. a. ş. “yi aradığımda zaten açan yok, numaraları cevap vermiyor şikayetçiyim. Bu nasıl bir firma? Ürünü 3 yıl garantisi var diye güvenip Trendyol’dan satın aldım; ancak ürünü bana kargolayasaya kadarmış. Acil ilgilenilmesi gerekiyor yetkili kişilerin geri dönüş yapmasını bekliyorum.

KAYNAK : https://www.sikayetvar.com/blue-house/blue-house-sac-kurutma-makinesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ