FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Bloomberg stratejisti McGlone, bu yıl için Bitcoin fiyat tahminini paylaştı

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in (BTC) bu yıl 100.000 dolar seviyesine ulaşabileceğini gösteren bir grafik paylaştı …

Bloomberg stratejisti McGlone, bu yıl için Bitcoin fiyat tahminini paylaştı

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in (BTC) bu yıl 100.000 dolar seviyesine ulaşabileceğini gösteren bir grafik paylaştı.

McGlone tweetinde, Bitcoin’in muhtemelen 2021’de önemli bir ilerleme kaydedeceğini ve potansiyel olarak 100.000 dolar seviyesine ulaşabileceğini belirtti.

Böyle bir rallinin geçmiş Bitcoin ticaret trendleri, azalan arz ve ana akım benimsenmesi tarafından körüklenebileceğine inanan emtia stratejisti, bu yılki bir tweet’inde, ABD’deki düzenlemelerin Bitcoin’in ilerlemesini bozmayacağını iddia etti.

Daha önce McGlone, ABD ve diğer ülkelerin (İngiltere, Avrupa Birliği vb.) hükümetleri tarafından yürütülen politikalara karşı faydalı bir faktör olan “Bitcoin’de programlanan deflasyonun” öneminden defalarca bahsetti.

Kripto para borsalarından 178.000 Bitcoin taşındı

Arcane Research platformu tarafından paylaşılan verilere göre, kripto para borsalarının rezervlerinde tutulan Bitcoin miktarı önemli ölçüde düştü.

Şu anda Bitcoin borsa arzı, son olarak Ağustos 2018’de görülen seviyelere düştü.

27 Temmuz’dan bu yana, kripto para ticaret merkezlerinden 178.000 Bitcoin taşındı. Bu, cari döviz kurunda 8,565.627.000 dolar seviyesine eşdeğer.

Bitcoin (BTC), bu haberin yazıldığı sırada 48.011 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale ilk olarak Kriptofoni üzerinde yayımlanmıştır

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ