FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

BiP’in yurt dışında yeni kullanıcı sayısı 8 milyona yaklaştı

Yerli iletişim platformu BiP, yurt dışında da rağbet görmeye devam ediyor. Toplamda 65 milyondan fazla indirilen BiP’in yurt dışındaki yeni kullanıcı sayısı 8 milyona yaklaştı.

BiP’in yurt dışında yeni kullanıcı sayısı 8 milyona yaklaştı

BiP, sadece Türkiye’de değil dünya çapında her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Bunun da etkisiyle, platformun yurt dışındaki yeni kullanıcı sayısı 8 milyona yaklaştı.

Turkcell’den yapılan açıklamaya göre, uygulama marketlerinde en çok tercih edilenler arasında hızla üst sıralara taşınan BiP, Bahreyn, Bangladeş, Katar, Pakistan, Suudi Arabistan ve Umman’da tüm rakiplerini geride bırakarak Google Play Store’da birinci sıraya yerleşti.

Toplamda 65 milyondan fazla indirilen BiP’in yurt dışındaki yeni kullanıcı sayısı ise 8 milyona yaklaştı. Son günlerde kullanıcılardan gelen yoğun talep ile birlikte BiP tüm dünya çapında uygulama marketlerinde “Ücretsiz En Popüler” ve “Trend Olanlar” kategorisinde hızla en üst sıralara tırmanmaya devam ediyor.

Kullanım oranı da hızla artan BiP, 10 kişiye kadar HD kalitesinde sesli ve grup görüntülü görüşme dışında kaybolan mesajlar, Acil Durum Butonu, 106 dilde anlık tercüme, 1000 kişiye kadar grup mesajlaşma ve kişiselleştirilmiş menü gibi rakiplerinden farklılaşan birçok özelliğe sahip. Ayrıca BiP’te masaüstü bilgisayar uygulamasından veya sadece bir internet tarayıcı üzerinden de mesajlaşma, sesli ve görüntülü görüşme yapılabiliyor.

“BiP’e yatırım yapmaya devam ediyoruz”

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ