FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

BİLİŞİM BİLGİSAYAR EĞİTİM VE MÜHENDİS.SAN.TİC.A.Ş. Şube Yöneticisi / Yönetmeni

BİLİŞİM BİLGİSAYAR EĞİTİM VE MÜHENDİS.SAN.TİC.A.Ş. Şube Yöneticisi / Yönetmeni

BİLİŞİM BİLGİSAYAR EĞİTİM VE MÜHENDİS.SAN.TİC.A.Ş. Şube Yöneticisi / Yönetmeni

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Hakkımızda; Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. 

Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir. 

Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü Partnerler 

Eğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, CISCO, EC-Council, Nebim gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur. 

Üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Satış ve müşteri ilişkileri konusunda en az 5 yıl deneyimli, Bilgi Teknolojileri ve Yabancı Dil Eğitimlerinde bilgi sahibi, Sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 


 İŞ TANIMI 

 Satış Ekibi veya Şube hedefleri doğrultusunda analizleri yapmak,  Satış ekibini veya şube faaliyetlerini analizler doğrultusunda yönetmek,  Kurumsal ve bireysel görüşmeler yaparak satışa destek olmak,  Hazırlanan yerel pazarlama planlarını uygulayabilmek,  Şubenin idari işleyişinden sorumlu olmak,  Genel Müdürlük ile şube arasında koordinasyonu sağlamak,  Resmi ve özel kuruluşlarla ilişkileri yönetmek,  Benzer rakip firmalarının çalışmalarını takip etmek,  Yeni kampanyalar ve uygulamalar konusunda yaratıcı fikirler üretmek,  İşleyiş ile ilgili prosedürlerin uygunluğunu kontrol ederek yönetime rapor etmek. Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/bilisim-bilgisayar-egitim-ve-muhendis-san-tic-a-s-sube-yoneticisi-yonetmeni-2474589

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ