FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Bauhaus Türkiye mağazalarını 4 Mayıs’ta açıyor

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Türkiye’deki mağazalarını geçici olarak kapatan Bauhaus Türkiye, bu mağazaların 4 Mayıs’ta tekrar açılacağını duyurdu.

Bauhaus Türkiye mağazalarını 4 Mayıs’ta açıyor

Ulusal çapta uygulamaya konulan koruyucu tedbirler seferberliğine uygun olarak Ankara’da üç, Antalya’da bir, Bursa’da 1 ve İstanbul ‘daki 5 mağazasını geçici olarak kapatan Bauhaus Türkiye, 4 Mayıs 2020 Pazartesi günü mağazalarını tekrar hizmete açıyor.

Mağazalar belli bir süre için mayıs ayında 11:00-19:00 saatleri arasında hizmete açık olacak.

Ayrıca Bauhaus Mağazalarında açılış öncesi – Bilim Kurulu ve diğer otoritelerin tavsiye ve kurallarına uygun olarak girişlerden itibaren satış alanları, reyonlar, kasa bölgeleriyle, sosyal katlar olmak üzere tüm alanlar ve alışveriş arabaları uzman ve profesyonel ekiplerce dezenfekte edilebilecek.

Mağaza girişlerinden itibaren iç alanlar, reyonlar ve kasalarda izolasyon gereği ziyaretçiler arasında 2 metre sosyal mesafe olması için mağaza zeminleri başta olmak üzere görsel uyarı levhaları da hazırlanmıştır.Tabii ki Bauhaus görevlileri denetimi sürdürecek ve bu kurala uymayan ziyaretçileri gereğinde ikaz edecektir. Bauhaus mağazalarındaki tüm görevliler de maske kullanacaklar, görevlilerin giriş ve çıkışlarda ateşleri ölçülmeye devam edecektir. Ziyaretçilerin de maske takmış olması gerekiyor.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ