FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş Sosyal Medya Müşteri Temsilcisi

Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş Sosyal Medya Müşteri Temsilcisi

Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş Sosyal Medya Müşteri Temsilcisi

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İş yerinin alışveriş yeri Avansas, hali hazırda 5500’den fazla ürün çeşidi ve 500.000’in üzerinde hizmet verdiği müşteri sayısı ile Türkiye’nin lider online iş yeri marketidir.

Odağına her zaman müşteri memnuniyetini alan Avansas, geniş teslimat ağı ile kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla en hızlı şekilde müşterilerine ulaştırmaktadır.

Her ölçekten işletmenin tüm iş yeri ihtiyaçlarını tek noktadan temin etmesini sağlayan Avansas, iş yeri alışverişindeki uzmanlığıyla müşterilerine hem zaman tasarrufu hem de ekonomik tasarruf sunmaktadır.

Türkiye’nin lider ofis malzemeleri şirketi Avansas.com, Genel Müdürlüğünde çalışacak, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Sosyal Medya Müşteri Temsilcisi” aranmaktadır.


İş Tanımı

Kurumsal sosyal medya hesaplarımıza talep, şikâyet ve öneri ileten müşterilere destek olmak.Şikâyetin veya talebin kök nedenini anlayarak işlemlerini tamamlamak, sosyam medya, yazılı iletişim ve diğer müşteri bilgilendirme kanalları ile müşterilere bilgi vermek.İşlemleri tamamlanan müşterilerin işlem kayıtlarını ilgili CRM uygulamasından takip etmek ve raporlamak.Sosyal medya kanalından iletilen talep, şikayet ve önerileri, konu ve mecra bazında haftalık ve aylık olarak raporlamak.

 

Eğitim ve Deneyim

En az Önlisans mezunu.Tercihen Çağrı Merkezleri veya İletişim birimlerinin sosyal medya bölümlerinde çalışmış.

 

İkamet

İstanbul, tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

 

Nitelik ve Beceriler

Türkçe dil bilgisi kurallarına hâkim.Hızlı klavye kullanabilen.E-ticaret dünyasını takip eden ve kariyerini bu sektörde devam ettirmek isteyen.Kendisini geliştirmeye açık ve istekli.Planlı ve koordineli çalışabilen.İş takipçiliği yüksek, sonuç ve hedef odaklı çalışabilen.Konuşması ve hitabı düzgün.Öz güveni ve ikna kabiliyeti yüksek.MS Excel’i kullanabilen.Avansas kurum kültürüne uyum sağlayabilecek. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf.

Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/avansas-ofis-malzemeleri-tic-a-s-sosyal-medya-musteri-temsilcisi-2660095

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ