FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Asus Teknik Servis Ouno A.Ş. Laptop Sorunu

Asus Teknik Servis için yazılan ‘Asus Teknik Servis Ouno A.Ş. Laptop Sorunu’ şikayetini ve yorumlarını okumak ya da Asus Teknik Servis hakkında şikayet yazmak için tıklayın!

Asus Teknik Servis Ouno A.Ş. Laptop Sorunu

16.09.2019 tarihinde ouno teknik servis hizmetleri a. ş firmasına H9N0CV06C017378 seri numaralı x542u ürünümü sözde yetkili servise fiziksel olarak teslim ettim. Sorunum laptopum’daki şarj etmeme problemi üzerine garanti kapsamında teslim ettim ve tarafıma yapılan işlemlerle alakalı hiçbir bilgi verilmeden tarafımı aranarak teslim alabileceğimi söylediler ve teslim aldım. Ardından 31.01.2020 tarihinde yine aynı problem üzerine bilgisayarım arızası ile alakalı aynı yetkili servise giderek.

Bilgisayarımı teslim ettim. 03.01.2020 tarihinde 288 TL’lik bir fatura çıkarılarak sözde batarya problemi diyerek. Konu ile alakalı daha önceki yapılan işlemlerle alakalı yetkili birisiyle görüşme talep ederek teknik servis şefi gelip neler yaptığını anlattı. (Bios güncelleme, format işlemi şarj yerine vida atmak) Benim problemim bilgisayarın şarj etmeme problemi üzerine gidiyor ve Bios update ve format atılıyor mekanik olarak sadece şarj giriş yerine vida atılarak belkide çalışan bilgisayarıma şasi yaptırarak bataryamı bitirmiş olabilirler. Bu yukarıda anlatılan konu üzerine bu işlemlerin beni tatmin etmediğini ve sizi şikayet edeceğimi söyleyerek fiziksel mağazadan ayrıldım. Ardından Asus müşteri hizmetlerini arayarak firmayı şikayet etmek üzere bana destek. Asus.com üzerinden şikayetinizi bildirebileceğini söyleyerek telefonu kapattılar bende 06.01.2020 tarihinde web sitesi üzerinden şikayetimi belirterek beklemeye koyuldum.

Aradan 4 gün geçmesine rağmen kimse dönüş yapmaması üzerine tekrar Asus müşteri hizmetlerini arayarak tarafıma sürekli 288 TL’lik bir işleminiz var onaylarsanız bu işlem yapılacak deyip duran bir müşteri temsilcisinden sıkılarak bu bedeli Asus’un resmi hesaplarına havale ederek gönderdim. (çünkü bilgisayarsızım) ardından tarafıma 13.01.2020 tarihinde Ödemeniz ulaşmış ve [referans numaralı] cihazınızın tamirine başlanmıştır diye bir mail geldi. Yukarıda bahsetmiş olduğum olayla alakalı hala beni arayan olmayıp kendi ürünümün peşinden koşarak mağduriyetin alasını yaşamış bulunmaktayım. Mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

KAYNAK : https://www.sikayetvar.com/asus-teknik-servis/asus-teknik-servis-ouno-aslaptopsorunu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ