FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Amcor Flexibles İstanbul Ambalaj San.ve Tic A.Ş Forklift Operatörü

Amcor Flexibles İstanbul Ambalaj San.ve Tic A.Ş Forklift Operatörü

Amcor Flexibles İstanbul Ambalaj San.ve Tic A.Ş Forklift Operatörü

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

40’tan fazla ülkedeki 250  fabrikasındaki  55.000 çalışanı ile dünyanın önde gelen ambalaj üreticisi Amcor bünyesinde bulunan Amcor Flexibles İstanbul, ağırlıklı olarak gıda sektörüne olmak üzere yurt içinde ve dışında birçok üretici firmaya baskılı ambalaj malzemesi üretmektedir. Yıllık cirosunun yarıdan fazlasını ihraç eden şirket, 380 kişilik çalışan kadrosuyla sektörün lideridir. 

Şirketimizin Tuzla’daki fabrikasında görevlendirilmek üzere“Forklift Operatörü” aranmaktadır.

Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,Tercihen 1-2 yıl depo iş tecrübesi olan,MEB onaylı Forklift Ehliyeti sahibi olan,Tercihen raflı sistemde çalışma tecrübesi olan,(Reach Truck deneyimli,)MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,Ekip çalışmasına yatkın,Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul Anadolu yakası veya Kocaeli’de ( Gebze ve Darıca ) ikamet eden.


İŞ TANIMI

Forklift ile İş Sağlığı ve Güvenliği Kurallarına uygun olarak yükleme, boşaltma ve istifleme işlemlerini yapmak.Depolarda malzeme temizleme, hazırlama vb. operasyonel elleçleme işlemleri yapmak.Depo raflarında  adreslemeler yaparak, forklift ve reach truck kullanarak raflara malzeme yerleştirme ve boşaltma işlemleri yapmak.

Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/-amcor-flexibles-istanbul-ambalaj-san-ve-tic-a-s-forklift-operatoru-2492447

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ