FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Yurt dışında master ya da MBA mi yapmak istiyorsun?

Yurt dışında master ya da MBA mi yapmak istiyorsun?

Advertorial

Dünyanın lider yurt dışı Master ve MBA eğitim etkinlikleri dizisi olan QS World Grad School Tour ve QS Connect MBA etkinlikleri, 90’ın üzerinde ülkeyi ziyaret ettikten sonra 26 Eylül Cumartesi günü online olarak Türkiye’deki katılımcılarla buluşmaya hazırlanıyor.

Etkinliğe kimler katılabilir?

En az +2 yıl iş tecrüben varsa, QS Virtual Connect MBA etkinliğinde katılarak UBC – Sauder, Cass, Univ. of Sydney, American University Washington – Kogod, ESADE gibi prestijli okulların kabul direktörleriyle 25 dakikalık sana özel kişiselleştirilmiş MBA görüşmelerine katılabilir, kariyerine ivme kazandıracak tüm bilgileri edinebilirsin.

QS Virtual Grad School etkinliğinde ise Hult, Aarhus, ESADE, Webster Vienna, Concordia, UCL, Univ. of San Francisco, Imperial, ESSEC, George Washington, Syracuse, NYU – Tandon, Warwick, RSM Erasmus ve daha birçok prestjli üniversitenin kabul direktörleriyle tanışabilirsin.

Katılımcıları neler bekliyor?

Dünyanın en prestijli üniversitelerinin kabul direktörleriyle katılımcıları buluşturan etkinlikte ziyaretçiler; ABD, Avrupa ve Asya’nın önde gelen okullarının temsilcileriyle yüz yüze görüşme imkanı bularak, tüm merak ettiklerini doğrudan işin uzmanlarından öğrenebilecek. Adaylar, gün içerisinde gerçekleşecek seminerlere katılarak detaylı bilgi edinecek ve en doğru seçimi yapmaları konusunda yönlendirilecekler.

Bunların yanında adaylar, QS ve partner kuruluşların sadece etkinlik ziyaretçilerine sunduğu toplamda 5.8 milyon ABD doları değerindeki burslar için başvuru hakkı elde edecek ve eğitimleri için gerekli finansmanı elde etme fırsatını yakalayacak.

Sınırlı sayıda katılımcının yer alacağı etkinlik için yerini şimdiden ayırtmanı öneriyoruz.

MBA etkinliğine ücretsiz katılmak için buraya tıklayabilirsin.

Master etkinliğine ücretsiz katılmak için buraya tıklayabilirsin.

KAYNAK : https://www.kariyer.net/kariyer-rehberi/yurt-disinda-master-ya-da-mba-mi-yapmak-istiyorsun/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ