FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin ana sponsoru Vodafone Business oldu

Uludağ Ekonomi Zirvesi, 24-25 Mart’ta Vodafone Business’ın ana sponsorluğunda iş ve ekonomi dünyasını bir araya getirecek.

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin ana sponsoru Vodafone Business oldu

İşletmelerin “teknololoji ortağı” Vodafone Business, Capital, Ekonomist ve Start Up dergileri tarafından 2012 yılından bu yana düzenlenen ve bu sene 10. yılını kutlayan Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin ana sponsoru oldu.

Vodafone’dan yapılan açıklamaya göre, 24-25 Mart’ta ilk kez hibrit olarak düzenlenecek ekonomi buluşmasında, birbirinden değerli konuşmacılar, uzman ekonomist ve fikir önderleri yer alacak.

“Yeni Dünyaya Hazır Mıyız?” ana temasıyla tüm dünyadan liderleri, yöneticileri ve iş insanlarını bir araya getiren zirvede, yeni dünya paradigmaları ele alınacak.

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde globalde ve yerelde yeni yükseliş ve toparlanma dönemine ilişkin konular tartışılırken, salgın sonrasında yeni dünya düzeni, yeni normaller ve yükselişin nasıl olacağı konuşulacak; daha iyi bir dünya için izlenmesi gereken stratejiler tartışılacak.

Değişim Ajandası

Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Engin Aksoy’un moderatörlüğünde gerçekleştirilecek “Değişim Ajandası” adlı panelde toplumsal yaşamdan ticarete, hukuktan finansa, iş süreçlerinden çalışma hayatına yaşanan dönüşümün sektörler için nasıl bir öncü rol oynayacağı, nasıl bir stratejik yol haritasının çizildiği, nelerin değişmesi gerektiği, yeni döneme uyum sağlamak için nelere öncelik verildiği ve kamunun bu değişimi nasıl karşıladığı konuları masaya yatırılacak.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ