FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

Türk Telekom, tarihi binayı yenileyerek hizmete açtı

1900’lerin başında telefon santrali olarak işletmeye açılan, Cumhuriyet’in ilk yıllarında ise otomatik santrale dönüştürülen Kadıköy’deki tarihi bina, Türk Telekom tarafından yeni nesil perakendecilik anlayışıyla görsel ve mimari açıdan yenilendi. Böylece İstanbul’un önemli yapılarından biri korunarak, günümüzde de telekomünikasyon sektörüne hizmetine sunuldu.

Türk Telekom, tarihi binayı yenileyerek hizmete açtı

 

Türk Telekom, yenilenen İstanbul Kadıköy Müşteri Merkezi’ni hizmete açtı. Kadıköy’ün tarihine tanıklık eden ve geçmişi 1900’lü yılların başına dayanan bina, yeni nesil perakendecilik anlayışıyla görsel ve mimari açıdan yenilendi. Bu kapsamda Türk Telekom müşterileri için pandemiye karşı korunmaya yönelik tüm önlemler artırılarak uygulanmaya devam ediyor.

Türkiye genelindeki tüm müşterilerine kendilerini ‘değerli hissettirme’ ilkesi ve kusursuz müşteri deneyimi hedefleriyle satış kanallarında entegrasyona devam eden Türk Telekom, Türk Telekom Müşteri Merkezleri’ni (TTMM) yenilemeyi sürdürüyor.

Tarihe tanıklık etti

Bu kapsamda, 1900’lerin başında telefon santrali olarak işletmeye açılan, Cumhuriyet’in ilk yıllarında da otomatik santrale dönüştürülen İstanbul Kadıköy Müşteri Merkezi’nin binası, tarihi dokuyu bozmadan restorasyon sürecinden geçirildi. Böylece İstanbul’un önemli yapılarından biri korunarak, günümüzde de telekomünikasyon sektörüne hizmet sunma noktasına eriştirildi.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ