FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

Tüm piyasalar ‘albaFX’ ile tek ekranda buluşuyor

Albaraka Türk, yatırım platformu albaFX mobil uygulaması üzerinden yurt dışı hisse senedi ve fonlara ek olarak, yurt içi yatırım fonlarında da alım satım hizmeti sunmaya başladı.

Tüm piyasalar ‘albaFX’ ile tek ekranda buluşuyor

‘albaFX’, katılım bankacılığı ilkelerine hassasiyet gösteren algoritmalarıyla ABD ve Avrupa borsalarından işlem yapma imkanı sunuyor. albaFX mobil uygulamasının içerisinde detaylı analiz ve görüş oluşturmasını sağlayan emirler, grafikler ve trend aksiyonları da yer alırken, değerlendirilebilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen , müşterilerinin finansal birikimine ve yatırım kabiliyetlerine uygun bir platform geliştirmenin gururunu yaşadıklarını belirtti.

Etkin piyasa takibi imkanı

Uludağ, “Banka vizyonumuz olan ‘finansal hizmetleri en iyi müşteri deneyimiyle sunma’ anlayışımızla hızlı, kolay ve katılım bankacılığı ilkelerimize riayet eden albaFX mobil uygulamasıyla yurt dışı hisse senedi, yurt dışı ve yurt içi yatırım fonlarıyla birlikte yatırım konforunu sunuyoruz. ” ifadelerini kullandı.

Albaraka Türk müşterisi olarak işlem yapılabilecek albaFX’in içerisinde, ‘ entegrasyonuyla etkin piyasa takibi imkanı da sunuluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ