FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

Trendyol’un ‘Sepette İyilik’ ile yarattığı kaynak 1 milyon lirayı aştı

Sepette İyilik hareketi ile 31 sivil toplum kuruluşunun ürünlerini platformda tek bir çatı altında toplayan Trendyol’un bu ürünlerin satışlarından yarattığı kaynak 1 milyon lirayı aştı.

Trendyol’un ‘Sepette İyilik’ ile yarattığı kaynak 1 milyon lirayı aştı

Trendyol’un ‘Sepette İyilik’ hareketiyle sivil toplum kuruluşlarına sağladığı kaynak 1 milyon lirayı aştı.

Trendyol’dan yapılan açıklamaya göre, şirketin, toplumsal sorunların çözümüne katkı sağlamak amacıyla başlattığı Sepette İyilik Hareketi büyümeye devam ediyor. 31 STK’yı tek çatı altında toplayan Trendyol’un, 8 ayda bu kuruluşlara sağladığı kaynak 1 milyon lirayı geçti.

Trendyol müşterileri, STK’ların ürünlerini tercih ederek harekete katkıda bulundu. Sivil toplum kuruluşlarının dijitalleşmesine öncülük eden Trendyol, iletişim desteğiyle de Sepette İyilik Hareketi’nin daha fazla kişiye ulaşmasını sağladı.

Sepette İyilik butiğinde STK’ların çantadan deftere, kalemden bardağa, su mataralarından fulara, telefon kılıflarından hediye sepetlerine, çikolatadan bilekliğe kadar yaklaşık 2 bin ürünü bulunuyor. Trendyol müşterileri, bu ürünlerden satın alarak harekete destek verebiliyor.

“Ülkemiz için pozitif etki yaratmaya devam edeceğiz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Trendyol CEO Demet Mutlu, ülke için en büyük pozitif etkiyi sağlamaya verdikleri öneme işaret etti.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ