FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

TEMSA’dan Avrupa’nın merkezine 22 otobüs ihracatı

TEMSA, Belçikalı toplu taşıma şirketi OTW’ye 22 adetten oluşan ikinci parti siparişini teslim etti. Şirketin filosuna toplam 26 LD SB PLUS model araç dahil eden TEMSA, devam niteliğindeki siparişlerle birlikte OTW’deki araç sayısını 40’a çıkaracak.

TEMSA’dan Avrupa’nın merkezine 22 otobüs ihracatı

Avrupa pazarında ihracat atağına geçen TEMSA, teslimatlarını hızlandırdı. Geçen aylarda Belçika’nın toplu taşıma şirketi Opérateur de Transport de Wallonie’ye (OTW) 4 adetten oluşan ilk partiyi gönderen şirket, 22 adet LD SB PLUS modelden oluşan ikinci parti araçları da bölgeye teslim etti.

Anlaşma 40 aracı kapsıyor

Son yıllarda Benelüks bölgesindeki en büyük otobüs siparişi niteliğini taşıyan TEMSA ve OTW arasında imzalanan çerçeve sipariş sözleşmesi kapsamında, önümüzdeki birkaç yıl içinde gelecek devam niteliğindeki 14 adet araç siparişi ile Wallonie yollarına çıkacak TEMSA markalı araçların sayısı 40’ı bulmuş olacak.

Toplamda 3,7 milyon nüfusa sahip bir bölge olarak dikkat çeken Wallonie, aynı zamanda Avrupa’nın ticari kavşağı olarak da biliniyor. Wallonie bölgesinin resmi ulaşım operatörü olan OTW’ye satışı gerçekleştirilen bu araçlar, Güney Belçika’nın toplu ulaşım faaliyetlerinde kullanılacak.

“TEMSA’nın bölgedeki en büyük siparişi”

TEMSA Satış Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp, “TEMSA’nın küresel pazarda daha fazla söz sahibi olmaya başladığı bu dönemde Belçika’ya yaptığımız bu ihracat bizler için büyük bir gurur” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Aynı zamanda TEMSA’nın marka imajı kapsamında Benelüks pazarı açısından önemli bir fırsat. Wallonie Bölgesi’nde yerel toplu taşımadan sorumlu olan OTW’nin işletmeci şirketi TEC Group, 2 bin 400 adet otobüs filosuyla her yıl 150 milyon yolcu taşıyor. Bunun yanında tramvay ve metro taşımacılığı da yapıyorlar. Son yıllarda Benelux bölgesinin en büyük otobüs teslimini gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz.”

Teknoloji ve konfor sunuyor

TEMSA’nın zengin bir donanıma sahip LDSB PLUS araçları, modüler iç tasarımı, ileri güvenlik sistemleri, ekonomik ve kullanıcı dostu yapısıyla dikkat çekiyor. Yüksek performans, düşük yakıt tüketimi ve konfor odaklı tasarım anlayışı sunan araçlar, iniş-biniş kolaylığı sağlayan gövde alçaltma /yükseltme özelliği ve elektrikle çalışan engelli asansörü opsiyonuyla yolculara konforlu bir yolculuk vadediyor. Güvenli sürüş garantisi veren LD SB modelinin alkolmetre özelliğine ek olarak otomatik frenleme sistemi, ısıtmalı ön cam, geri sürüş sensörü gibi donanımları sürücülere kolay bir kullanım sunarken yolculara ise güvenli ve konforlu bir seyahat imkanı tanıyor. Ferah iç tasarımı ve güçlü iklimlendirme sisteminden faydalanabilen yolcular, aynı zamanda donanımlar arasında yer alan USB girişleri sayesinde kişisel elektronik aletlerini şarj etme olanağına sahip oluyor. 

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ