FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

Tam Finans ve eLogo’dan KOBİ’lerin İşini kolaylaştıracak iş birliği

Tam Finans ve eLogo binlerce firmanın faturalı çek ve alacaklarını daha kolay nakde çevirmelerini sağlamak üzere, yeni ve ücretsiz bir hizmet vermeye başladı.

Tam Finans ve eLogo’dan KOBİ’lerin İşini kolaylaştıracak iş birliği

Faktoring ve Fintech sektörünün önde gelen şirketlerinden Tam Finans ve yazılım sektörünün önemli oyuncusu Logo’nun finansal servisler şirketi eLogo, Logo kullanıcılarının faturalı çek ve alacaklarını daha kolay nakde çevirebilecekleri bir uygulamayı hayata geçirdi.

Çek ve Fatura İskonto Başvuru Uygulaması sayesinde; Logo Tiger&GO ürün ailelerinden app destekleyen çözümleri kullanan işletmeler, mevcut  ERP çözümleri üzerinden faturalı çek ve faturalı alacaklarının nakde dönüştürülme durumlarını ücretsiz olarak sorgulayabilecekler.

Logo kullanıcıları faturalı çek ve alacaklarını sorgulamalarının ardından, alacaklarını kolayca nakde çevirmek konusunda Tam Finans’tan destek alabilecekler.

Tam Finans CEO’su Hakan Karamanlı, iş birliği ile ilgili yaptığı açıklamada: “Tam Finans olarak klasik bir faktoring şirketi değiliz. Esnaf ve küçük işletmelerin finansman ihtiyaçlarını hızlıca nakde çeviren bir fintek şirketi olarak konumlanmaktayız. Bu anlamda Fintek sektörünün eLogo gibi önemli bir oyuncusu ile yaptığımız iş birliği ile yine bu yönde yeni bir uygulama geliştirdik. Bu uygulama sayesinde Logo kullanıcıları, şubelerimize gelmelerine gerek kalmadan kullandıkları muhasebe ve ERP çözümleri içinden ücretsiz bir şekilde Tam Finans’a ulaşıp faktoring işlemlerini kolayca yapabilecekler. Önümüzdeki dönemde de bu tarz katma değerli ürün ve hizmetlerimizi geliştirerek, esnaf ve KOBİ’lerimize tam zamanında tam destek olmaya devam edeceğiz.”

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ