FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

Schunk, Türkiye’de üretim yapmayı amaçlıyor

Ürün ve hizmetlerini her yıl olduğu gibi geliştirmeye ve müşterilerine satış sonrası teknik servis için en verimli şekilde hizmet vermeye odaklanacaklarını söyleyen Schunk Türkiye ve Orta Doğu Ülke Müdürü Emre Sönmez, “Schunk Türkiye olarak Schunk global içinde payımızı daha da artırarak uzun vadede Türkiye’de üretim yapan bir şirket konumuna gelmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Schunk, Türkiye’de üretim yapmayı amaçlıyor

Dünya çapında 50’den fazla ülkede faaliyet gösteren ve robotlu otomasyon ekipmanları, CNC tezgah iş parçası bağlama sistemleri ve takım tutucuları alanında dünyanın önde gelen firmalarından biri olan Schunk, Ortadoğu’nun merkez üssü olarak seçtiği Türkiye’de bu yıl yüzde 30 büyüme hedefliyor.

Otomotiv yan sanayii başta olmak üzere havacılık, savunma sanayii, plastik gibi çok sayıda sektöre çözüm sunan Schunk Türkiye, bu yıl itibarıyla gıda ve medikal sektörlerini markajına aldı. Türkiye genelinde faaliyet alanını daha da artırmayı hedefleyen şirket, güney ve doğu bölgelerinin yanı sıra Körfez ülkelerine de odaklanmayı planlıyor. İstikrarlı büyümesi ile Schunk global içindeki payını her geçen gün artıran Schunk Türkiye, uzun vadede Türkiye’de üretim yapan bir şirket olmayı hedefliyor.

Son beş yıldır ortamala yüzde 30 büyüme sağlıyor

Schunk Türkiye olarak son 5 yıldır ortalama yüzde 30 büyüme sağladıklarına dikkat çeken Schunk Türkiye ve Orta Doğu Ülke Müdürü Emre Sönmez, söz konusu performanslarından dolayı Schunk global tarafından 2015 yılında Ortadoğu’nun merkez üssü seçildiklerini aktardı.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ