FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

Sabiha Gökçen’den e-ticaret uygulaması

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, e-ticaret projesini hayata geçirdi. Shop@Saw adı verilen uygulama ile yolcular havalimanı yolunda ya da içindeyken online olarak alışveriş yapabilecek.

Sabiha Gökçen’den e-ticaret uygulaması

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, yeni bir projeyi hayata geçiriyor. Shop@Saw adı verilen e-ticaret projesiyle yolcular ister havalimanı yolunda ister içinde olsun mağazalardan alışveriş yapabilecek. 

Malaysia Airports Holdings Berhad’ın (MAHB) yüzde 100 hissesine sahip olduğu, İstanbul’un gelişen şehir havalimanı İSG, 2014 yılından beri arka arkaya hayata geçirdiği dijital dönüşüm projeleri ile terminal içinde yolcularına zaman kazandırmak için adımlar atmıştı.

2021 yılında da bu yönde adım atmak isteyen İSG, terminal içinde alışveriş yapmak isteyen misafirlerine uçuş öncesi zaman kazandırmak için shop@saw adı verilen yeni bir proje geliştirdi.

Teslim mağaza noktalarından

Buna göre Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan seyahat edecek olan misafirler, ister terminale gelmek için yolda olsunlar ya da isterlerse terminal içinde bulunsunlar, shop@saw web sitesi üzerinden istedikleri ürünün siparişini vererek, on-line alışverişin keyfini yaşayacaklar.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ