FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

Penta Teknoloji ve Adobe’den entegrasyon projesi 

Dijitalleşme yatırımlarını sürdüren Penta Teknoloji, başta Photoshop, Illustrator, Indesign, After Effects ve Acrobat olmak üzere, dünyanın en …

Penta Teknoloji ve Adobe’den entegrasyon projesi 

Dijitalleşme yatırımlarını sürdüren Penta Teknoloji, başta Photoshop, Illustrator, Indesign, After Effects ve Acrobat olmak üzere, dünyanın en önde gelen yaratıcılık, tasarım ve belge akışı yazılımları üreticilerinden Adobe ile birlikte gerçekleştirdiği web servis entegrasyonu sayesinde abonelik ürünleri için tüm sipariş, faturalama ve müşteri yönetimi süreçlerini otomatikleştirdi.

Penta Teknoloji, “Adobe VIP Marketplace” lisanslama programına dahil olmasını takiben Adobe ile web servis entegrasyonunu tamamladı. Penta Teknoloji ve Adobe arasında hayata geçirilen bu iş birliği sayesinde, iş ortakları tüm sipariş ve müşteri yönetim süreçlerini, Penta Teknoloji’nin B2B e-ticaret platformu Bayinet üzerindeki “Penta Abonelik Yönetimi“ hizmeti üzerinden kolaylıkla takip edebiliyor.

“Katma değerli hizmetlere yatırımlarımızı sürdürüyoruz”

Konuya ilişkin açıklama yapan Penta Teknoloji Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Erünsal, Adobe ile gerçekleştirdikleri entegrasyon sayesinde aboneliklerin otomatik yenilenmesi, sipariş ve müşteri yönetimi süreçlerinin optimize edilmesi ve otomasyonun tüm süreçlere uygulanması gibi birçok avantajlar elde ettiklerini söyledi.

Dijitalleşmeye yaptıkları bu yatırımın, iş ortakları ve son kullanıcının memnuniyetini artıracağı inancında olduklarını belirten Erünsal, şunları kaydetti: “Bu entegrasyon ile iş ortaklarımızın iş yapış süreçlerini iyileştirerek, katma değerli iş geliştirme faaliyetlerine daha çok zaman ayırabilmelerine olanak sağlamayı hedefliyoruz. İş ortaklarımızın üretici iş birliklerimizden, e-ticaret ve pazar yerlerinde iş hacmini destekleyen entegrasyonlarımızdan ve katma değerli hizmetlerimizden daha fazla yararlanabilmesi için elimizden gelen katkıyı sağlamaya devam edeceğiz. Penta Teknoloji olarak geçtiğimiz Mayıs ayında tamamladığımız halka arz sürecinin ardından, katma değerli hizmetlerimiz, güçlü insan kaynağımız ve dijitalleşme yatırımlarımızla sektörümüzde öne çıkmayı ve ülke genelinde yaygın satış ağımızla istikrarlı bir şekilde büyümeyi sürdürüyoruz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ