FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

Nippon Paint, yeni ürünlerinin lansmanını 10 Şubat’ta gerçekleştirecek

Betek Boya ve iştiraklerini bünyesine katarak Türkiye pazarına giren Nippon Paint, Türkiye pazarındaki birinci yılını kutlamaya hazırlanıyor. Nippon, sahip olduğu teknolojik güç ve inovatif yaklaşımıyla geliştirdiği yeni ürünleri 10 Şubat’ta mimarlar ve tasarım dünyasıyla buluşacağı çevrim içi toplantıda tanıtacak.

Nippon Paint, yeni ürünlerinin lansmanını 10 Şubat’ta gerçekleştirecek

Asya’nın önde gelen boya markası Nippon Paint, Türkiye pazarına girişinin birinci yılını kutlamaya hazırlanıyor. Betek Boya ve iştiraklerini bünyesine katarak Türkiye pazarına giren Nippon Paint, mimarlık ve tasarım dünyası ile 10 Şubat’ta online olarak gerçekleştireceği buluşmada yeni ürünlerini tanıtacak.

Nippon Paint’ten yapılan açıklamaya göre, şirket, çözüm ortağı olduğu mimar, iç mimar ve tasarımcılarla 10 Şubat 2021’de bir araya gelecek. “Özgün tasarımların destekleyici gücü” sloganıyla hareket eden Nippon Paint, lansmanda kalıplaşmış dekorasyon çözümlerinin dışında farklı alternatifler arayan proje tasarlayıcılarıyla “sağlıklı”, “nefes alan” ve “konforlu yaşam” alanlarına önem veren kullanıcılarına sunduğu ürünlerini tanıtacak ve pazara ilişkin hedeflerini paylaşacak.

Mimarlık dünyasının ünlü isimlerini bir ara getirecek

Nippon Paint’in 10 Şubat’taki lansmanı dünya mimarlık camiasından ünlü isimlerine ev sahipliği yapacak. “Mekan bağımsız”, “uyarlanabilir”, “düşük enerji sarfiyatlı”, “nefes alan”, “geçici şişme strüktürel” tasarımlarıyla tanınan Berlin merkezli Plastique Fantastique’in ortakları Yena Young ile Marco Canevacci ve Avrupa’nın öncü kentsel tasarım, mimarlık stüdyolarından biri olan Danimarkalı çok disiplinli tasarım ofisi SLA’nın ortağı Rasmus Astrup, toplantıda tasarım ve hikayelerini paylaşacak.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ