FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

MOPAK KAĞIT KARTON SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Lojistik Yöneticisi / Yönetmeni

MOPAK KAĞIT KARTON SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Lojistik Yöneticisi / Yönetmeni

MOPAK KAĞIT KARTON SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Lojistik Yöneticisi / Yönetmeni

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türk Kağıt ve Karton Sektörü ‘nün lideri, Ortadoğu ve Balkanlar’ın en büyük entegre kağıt ve karton üreticisi 36 ülkeye ihracat yapan 250.000 ton/yıl kağıt imal kapasitesi, 85.000 ton/yıl selüloz ve karton üretimi ile MOPAK Kağıt Karton San. ve Tic. A.Ş. 93 yıldır hep daha iyinin arayışlarını sürdürmeye, kendisini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

MOPAK Grup bünyesinde ekibe katılarak İzmir / Kemalpaşa fabrikasında görev alacak ve düzenli olarak Muğla ve Kastamonu da bulunan üretim tesislerini de ziyaret edecek ‘Lojistik Yöneticisi’pozisyonunda aday aranmaktadır.

 

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar


Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Depo , sevkiyat ve lojistik konularında 5-10yıl deneyimli,Askerlik görevini tamamlamış, Mesai saatleri içinde sigara kullanmayan ( Çalışma ve dinlenme alanlarımızda sigara kullanılmamaktadır.)Seyahat engeli bulunmayan, 3 üretim tesisinin de depo , sevkiyat ve lojistik süreçlerinden ve denetlenmesinden sorumlu olacak,Haftalık olarak tesisler arasında seyahat edip süreçleri ve günlük, haftalık ,aylık raporları denetleyecek ve raporlayacak,Depo giriş ve sarflarının günlük ve prosedüre göre doğru olarak yapılması için günlük kontrol ve denetleme yaparak, tespit edilen aksaklıklar varsa raporlamak ve düzeltmek için gerekli önlemleri almak,Günlük ve aylık sayımların başında durup sayımı denetlemek ve kontrol etmek , tespit edilen aksaklıklar varsa raporlamak ve düzeltmek için gerekli önlemleri almak,Aylık stok sayım listelerinin analizinin yapılması ve raporlanması,Günlük sevkiyat listesinin hazırlanıp ekibe görevlerin dağıtılmasının yapılması,Sevkiyat için araç taleplerinin zamanında yapılması ve yüklemeye araç gelişlerinin planlanması,Günlük ve aylık sevkiyat hedeflerine ulaşılmasının takibini yapmak,İş durumunun yoğunluğunu takip etmek ve gerekli durumlarda lojistik birimleri ve fabrikalar arasında personel ve iş makinası görevlendirmelerini organize etmek,3 fabrika iş makinaları faaliyet durumunu kontrol etmek ve raporlamak,Lojistik datasının kontrolü ve aylık lojistik raporunun hazırlamak,Lojistik performans kriterlerine göre aylık performans değerlendirme yapmak.

 

Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/mopak-kagit-karton-sanayii-ve-ticaret-a-s-lojistik-yoneticisi-yonetmeni-2431944

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ