FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

Liman Oil, yatırımlara devam edecek

Liman Oil Genel Müdürü Bilen, yatırımlara ve büyümeye devam edeceklerini vurguladı.

Liman Oil, yatırımlara devam edecek

Liman Oil Genel Müdürü Eyüp Bilen, şirket olarak yatırımlarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek, “Yola yeni çıkan bir akaryakıt şirketi olarak yaşanan gündemlerden bağımsız, koşullar ne olursa olsun işimizi en iyi şekilde yapmaya, güçlü adımlarla ilerlemeye, yatırımlarımıza ve büyümeye devam edeceğiz.” dedi.

“Yatırımlarımıza devam edeceğiz”

Eylül 2021 itibarıyla dolar kurunda yaşanan hareketlenme, uluslararası piyasalarda ürün fiyatlarındaki artış ve Rusya-Ukrayna savaşının yarattığı belirsizlik ile güvenlik sorunlarının söz konusu olduğunu kaydeden Liman Oil Genel Müdürü Eyüp Bilen, “Liman Oil, en zorlu koşullarda dahi tüm faaliyetlerini kesintisiz ve başarılı olarak sürdürmeye, sektörüne örnek olmaya, ülkesine katkı sağlamaya devam ediyor. Güçlü adımlarla büyümeye yatırımlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Pandemi koşullarında da durmadık aksine bayi ağı olarak, pazar payı olarak büyüdük, yatırımlarımızda herhangi bir duraksama olmadı. Yaşanan gündemlerden bağımsız olarak, koşullar ne olursa olsun işimizi en iyi şekilde yapmaya, güçlü adımlarla ilerlemeye, yatırımlarımıza büyümeye devam edeceğiz” dedi.

‘Akıllı kampanya’ ile öne çıkıyor

Liman Oil Club Kart; Liman Oil istasyonlarından yapılan akaryakıt alımlarında yakıt puan kazandırıp, çeşitli kampanyalar ve fırsatlar sunuyor.

Kazanılan yakıt puanlar anında yüklenirken; benzin ve motorin alışverişlerinde cep telefonu numarası market görevlisine söylenerek ya da cep telefonu ile eşleşen kart ile harcanabiliyor.

2018 yılında kurulan Liman Oil, 2019 yılının 7. ayında sektörde yaklaşık 20 yıl tecrübesi olan Kadir Laçin tarafından dağıtıcı lisansı ile birlikte satın alındı. Sektöre girdiği günden beri emin adımlarla yol alan Liman Petrolcülük Dağıtım Anonim Şirketi “yollardaki limanınız” mottosuyla hizmet veriyor.

KAYNAK: DÜNYA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ