FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

LC Waikiki Kumaş Tedarik Sorumlusu

LC Waikiki Kumaş Tedarik Sorumlusu

LC Waikiki Kumaş Tedarik Sorumlusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI LCWaikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, yaklaşık 10 Milyar $ ciro hedefi, 37 ülkede 35.000’i aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 800’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 

2023 yılında Avrupa’nın en başarılı üç giyim perakendecisinden biri olma vizyonumuzu gerçekleştirmek üzere hızla büyüyen grubumuzda “Kumaş Tedarik Sorumlusu” olarak aramıza katılacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.Üniversitelerin tekstil bölümlerinden mezun, Örme ve/veya Dokuma kumaşlar konusunda deneyimli, Kumaş araştırma, koleksiyon/üretim, kumaş tedarikçileri ve kumaş test süreçlerinde bilgi sahibi,Müşteri, sistem ve kalite odaklı, Etkin iletişim becerilerine sahip, Planlama ve oganizasyon becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

İŞ TANIMIKumaş ve kumaş aksesuarlarının istenilen kalite, termin ve fiyatta tedarik edilmesini sağlamak,Kumaş koleksiyon ve üretim çalışmalarında doğabilecek riskleri önceden görerek gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak,Teknik değerlendirme raporu hazırlamak. Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/lc-waikiki-kumas-tedarik-sorumlusu-2625807

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ