FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

KOÇTAŞ YAPI MARKETLERİ TİC.A.Ş. MÜŞTERİ DANIŞMANI – BURSA(İŞKUR İEP)

KOÇTAŞ YAPI MARKETLERİ TİC.A.Ş. MÜŞTERİ DANIŞMANI – BURSA(İŞKUR İEP)

KOÇTAŞ YAPI MARKETLERİ TİC.A.Ş. MÜŞTERİ DANIŞMANI – BURSA(İŞKUR İEP)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Satış ve mal kabul alanlarından birinde eğitim almak isteyen Daha önce İşkur İEP projesinde yer almayan En az lise mezunu, MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, yoğun tempoya ayak uydurabilecek, Haftasonu ve vardiyalı çalışmaya sıcak bakan, Son 3 ay içerisinde hiçbir kurum/kuruluşta sigortalı olarak çalışmamış olan, Son 1 yıl Koçtaş’ta çalışmamış olmak.

İŞ TANIMI

Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa’nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen KoçtaşBURSA Anatolium-Nilüfer Mağazaları için İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında MÜŞTERİ DANIŞMANLARI” aramaktadır.

Program, vardiyalı çalışma ile haftada 6 gün ve toplam 45 saat olmak üzere 3 aylık işbaşı eğitimini kapsamaktadır.Ayrıca program süresince katılımcılar adına iş kazası ve meslek hastalığı ile genel sağlık sigortası primleri İşkur tarafından karşılanarak katılımcıların sağlık hizmetlerinden faydalanmaları sağlanmaktadır.Program sonunda başarılı olan katılımcılara iş imkanı sağlanacaktır.

İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.

Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/koctas-yapi-marketleri-tic-a-s-musteri-danismani-bursa-iskur-iep-2465520

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ