FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

İtalyan marka devi Türkiye’yi tercih etti

İtalya’nın yüksek cirolu marka toptancılarından Intermode Grubu’nun patronu Angelo Lacagnina, Uzak Doğu’dan yürüttüğü ürün tedariğinde Türkiye’ye yönelerek, Ahmet Polat’a işbirliği teklif etti.

İtalyan marka devi Türkiye’yi tercih etti

Mustafa Kemal ÇOLAK

Dört nesildir ayakkabı sektöründe faaliyet yürüten Polat Ailesi’nden Ahmet Polat’ın sahibi olduğu Jag Club, el yapımı ürünleriyle tanınıyor. Ürettiği ayakkabılar, Türkiye’de olduğu kadar dünya pazarlarında da talep görüyor. Müşterileri arasında siyasetçilerin ve önde gelen iş insanlarının bulunduğu Jag Club’ın ürünleri, son evlilik töreninde Prens Charles tarafından tercih edildi.

Jag Club’ı tercih listesine koyanlar arasına geçen ay önemli bir şirket daha katıldı. İtalya’nın yüksek cirolu marka toptancılarından Intermode Grubu’nun patronu Angelo Lacagnina, Uzak Doğu’dan yürüttüğü ürün tedariğinde Türkiye’ye yönelerek, Ahmet Polat’a işbirliği teklif etti.

Bir telefon görüşmesiyle başlayan işbirliği adımlarında sürecin hızlı ilerlediği söylenebilir. İtalyan konsolosluğundaki vize trafiğini çabuk halleden Ahmet Polat, uçakla önce Bologna’ya oradan Floransa’ya geçti. Kendisini bizzat Angelo Lacagnina karşıladı. Şirket merkezindeki buluşmada taraflara Intermode’un baş tasarımcısı Dennis Mariona da eşlik etti.

Bünyesinde Givenchy Paris, Plein Sport, Trusardi gibi markaları olan Intermode, Calvin Klein, Armani gibi markaların da dünyada bölgesel temsilcisi olarak faaliyet yürütüyor. Türkiye otomotiv piyasasının yakından tanıdığı Pininfarina Grubu’nun Maseratti ürünlerine tasarım yaptığı Intermode’un Cavalli ve Plein Sport markalarının moda dünyasında çıkışta olduğunu belirtelim.

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ