FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

İstanbul Medipol Üniversitesi Yardımcı Sağlık Personeli

İstanbul Medipol Üniversitesi Yardımcı Sağlık Personeli

İstanbul Medipol Üniversitesi Yardımcı Sağlık Personeli

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI GENEL NİTELİKLERBirçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde bulunan Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olma özelliğini de taşımaktadır. 
Medipol Üniversitesi Hastanesi / Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu güçlü hekim ve akademik kadro, iyileştiren hastane mimarisi, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası alanda önemli bir referans merkezidir.
Medipol Eğitim ve Sağlık Grubunun Türkiye’ deki haklı gururu olan Medipol Mega Hastaneler Kompleksi tüm dünyadan hasta kabul edebilen, hem hizmet hem de akademik JCI akreditasyonu almış, bebek dostu bir sağlık kompleksidir.

İnsanın en önemli değerlerinden biri olan Sağlık’a, en ileri teknolojiyi kullanarak, bütüncül kalite anlayışı ile geniş kitlelere saygıdeğer bir hizmet vermek isteyen çalışma arkadaşlarını aramızda görmek istiyoruz.En az ilkokul mezunu, Ameliyathane yardımcı sağlık personeli / hasta bakımı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli,Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Kişisel bakımına özen gösteren, Hastaların kişisel bakımıyla ilgilenecek Ekip çalışmasına uyumlu

İŞ TANIMIHasta transferlerinde hastaların taşınmasına yardım edilmesi, Hasta bakımı, pozisyon değişimi sırasında hemşireye destek verilmesi. Medipol Üniversitesi Hastanesi/Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde görevlendirilmek üzere‘’Hasta Bakıcısı’’ adaylarının başvurularını bekliyoruz. Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/istanbul-medipol-universitesi-yardimci-saglik-personeli-2123456

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ