FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!

ISS Tesis ve Yönetim Hizmetleri Elektrik Elektronik Mühendisi

ISS Tesis ve Yönetim Hizmetleri Elektrik Elektronik Mühendisi

ISS Tesis ve Yönetim Hizmetleri Elektrik Elektronik Mühendisi

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI GENEL NİTELİKLER
“Dış Kaynak Hizmeti Sağlama Konusunda İki Kez Dünya Şampiyonu Olan Ekiple Tanışın”

ISS Türkiye olarak; 30.000’i aşan aile üyemiz ile İstanbul Genel Müdürlük, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir Şubeleri ve Adana, Gaziantep, Eskişehir, Denizli bölge ofislerinde 4.000’den fazla müşteriye, 5000 noktada Temizlik, Güvenlik, Teknik Bakım, Catering, Çamaşırhane Yönetimi, Bitki Bakımı ve Haşere Kontrolü ve Destek Hizmetler hizmeti sunuyor ve sektördeki lider konumumuzla büyümeye devam ediyoruz.

ISS olarak bizi özel kılan pek çok şey var. Küresel deneyim, yenilikçi teknolojiler, endüstriye yön veren süreçler gibi… Ancak başarımızın gerçek sırrı, motivasyonu yüksek, esnek çalışma kapasitesine sahip, sıcakkanlı ekibimizde yatar.

Her gün, 530.000 kişilik ailemizin her bir üyesi, İnsani Dokunuşun Gücü ilkesinden aldığı ilhamla müşterilerin ihtiyaçlarını kavrıyor, onlarla empati kuruyor ve işlerin pürüzsüz yürümesi için var gücüyle çalışıyor.

Sizde bu büyük ailenin parçası olmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Konusunda 1-2 yıl deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış, Elektrik projelerine hakim, tercihen saha deneyimi olan, Elektrik ekipmanları ve malzemeleri hakkında bilgisi olan veya bu konuda kendini geliştirmek isteyen,Ekip çalışmasına yatkın, kariyer hedefi olan, Seyahat engeli bulunmayan, AutoCAD ve MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, Tercihen B Sınıfı ehliyete sahip, Tercihen EVD sertifikasına sahip, Elektrik Elektronik Mühendisi arayışımız vardır.

İŞ TANIMIBakım-kontrol prosedür, talimat ve listelerinin oluşturulması, Oluşturulan bakım- kontrol talimat ve listeleri doğrultusunda işletmelerin denetlenmesi,Uluslararası standartlara göre test ve devreye alma prosedür ve listelerinin oluşturulması ve teklif hazırlanması,Test ve devreye alma ekiplerinin yönetilmesi, İşletmelerdeki mevcut sistemlerde enerji verimliliğinin arttırılması ve yeni sistemlere entegrasyonu.

 

Aday Kriterleri Pozisyon Bilgileri

KAYNAK : https://www.kariyer.net/is-ilani/iss-tesis-ve-yonetim-hizmetleri-elektrik-elektronik-muhendisi-2449997

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ