FirmaHBR.COM'a Hoşgeldiniz!
FirmaHBR.COM – Güncel Firma Haberleri

İşbir, Ergo Yatak’ı satın aldı

İşbir Holding, Ergo Yatak’ın sahip olduğu tesis ve markaların tamamını aldı.

İşbir, Ergo Yatak’ı satın aldı

İşbir Holding’in bağlı ortaklığı olan İşbir Sünger, Çankırı Korgun Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) 15.541 metrekare açık ve 5.000 metrekare kapalı alanda üretim yapan Ergo Yatak Fabrikası’nı satın aldı. Yılda 70 bin adet yatak üretimi yapacak markanın, İşbir’in yatak satış cirosunda yüzde 20’lik bir paya sahip olması bekleniyor.

İşbir Holding CEO’su Metin Gültepe, “Büyüme hedeflerimize ulaşmak, üretim ve verimliliğimizi artırmak ve yeni pazarlara ulaşmak adına çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. 2020 yılı sonunda, yatırım planlarımızı ertelemeyerek önemli başarılara imza attık. 2021’de de bu büyümeyi destekleyecek yatırımlarla elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Bu noktada, bünyemize kattığımız yeni markamız da artık İşbir güvencesi ile hizmet verecek” ifadelerini kullandı.

Gültepe, “İşbir olarak, bölgesel istihdama katkı sağlayacağımız gibi, buradaki ürünlerimizle de tüketicilerimizin yaşam kalitelerini artırmak için çalışacağız. Buradan, emeği geçen herkese ve tüm çalışan arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum. Yeni markamızın hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

 

KAYNAK : Dünya Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ